York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Zuoz

Zuoz

Zuoz: Uluslararası öğrenciler için İngilizce, Almanca ve Fransızca dil eğitimlerinin verildiği Zuoz, Alpler’in  gözde kayak merkezi St.Moritz yakınlarına konumlandırılmıştır. Surmulin bölgesindeki dağ köyünün üst kesiminde bulunur.  100 yıllık bir eğitim geçmişi olan Zuoz, eğitim sistemini tecrübe ile birleştirip öğrencilerine müthiş olanaklar sunmuş. Arıca  Mustafa Koç’da bu okuldan mezun olmuştur. İsviçre Alpler’inde lise okumak tabii ki bir ayrıcalık. Ülkenin eğitim sistemi  sosyo-kültürel ve...

Zuoz: Uluslararası öğrenciler için İngilizce, Almanca ve Fransızca dil eğitimlerinin verildiği Zuoz, Alpler’in  gözde kayak merkezi St.Moritz yakınlarına konumlandırılmıştır. Surmulin bölgesindeki dağ köyünün üst kesiminde bulunur.  100 yıllık bir eğitim geçmişi olan Zuoz, eğitim sistemini tecrübe ile birleştirip öğrencilerine müthiş olanaklar sunmuş. Arıca  Mustafa Koç’da bu okuldan mezun olmuştur. İsviçre Alpler’inde lise okumak tabii ki bir ayrıcalık. Ülkenin eğitim sistemi  sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik koşullarına paralel olarak son derece kalitelidir. Siz de cebinize Zuoz bileti koymak ve bu doğa harikası yerde Yurt Dışı Eğitim fırsatını yakalamak için York Education'ı seçin.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar