York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Yurtdışı Yaz Okulları ve Yurtdışı Dil Okulları Fiyat Listeleri

Yurtdışı Yaz Okulları ve Yurtdışı Dil Okulları Fiyat Listeleri

Yurtdışı Yaz Okulları ve Yurtdışı Dil Okulları Fiyat Listeleri

Yurtdışı eğitim fiyatları günbegün değişirken güncellenen fiyat listelerini sitemizden indirimleriyle birlikte sunuyoruz. Yurtdışında yaz okulları ve dil okulları olarak ikiye ayırdığımız bu fiyat listesinde, ülkelere göre ayrım yaparak, yurtdışı eğitim kategorisindeki yaz okulu fiyatları ve dil okulu fiyatları incelenebilir.  Kanada, Amerika, İngiltere, Malta  gibi ülkeler yoğun olarak tercih edilmesie karşın; İrlanda ve Almanya da alternatiflerinizin içinde olabilir. Yurtdışında Dil Eğitimi F...

Yurtdışı eğitim fiyatları günbegün değişirken güncellenen fiyat listelerini sitemizden indirimleriyle birlikte sunuyoruz. Yurtdışında yaz okulları ve dil okulları olarak ikiye ayırdığımız bu fiyat listesinde, ülkelere göre ayrım yaparak, yurtdışı eğitim kategorisindeki yaz okulu fiyatları ve dil okulu fiyatları incelenebilir.  Kanada, Amerika, İngiltere, Malta  gibi ülkeler yoğun olarak tercih edilmesie karşın; İrlanda ve Almanya da alternatiflerinizin içinde olabilir.

Yurtdışında Dil Eğitimi Fiyatları

Yurtdışında dil okulu ve yaz okulu fiyatları, aktivtelere, programların içeriklerine, uzunluğuna, kısalığınna göre değişiyor. Yurtdışı yaz okulları,  en az süreli 4 haftadan başlayan programlar yaklaşık 2 aya kadar uzatılabilir. Bununla birlikte, dil okulu programları da 11 aya kadar uzatma şansınız var. Yurtdışında eğitim fiyatları, yaz okulu ve dil okulu fiyatları olarak ikiye ayrılacaksa; elbette çeşitliliğiyle dikkat çeken yaz okulları, birim olarak dil okullarıyla kıyaslandığında daha yüksek fiyata gelebilir. Ancak şunu unutmayın; yurtdışında yaz okulu fiyatları, konaklamasını da dahil ediyor. Yani aslında hemen hemen aynı fiyat aralığı.  yeterlilikleri ve aynı zamanda . York Education Solutions olarak İngilizce düzeyi düşük olan öğrencilere Genel İngilizce kursu olmak üzere 6 ay ve üstü programları önermekteyiz. İngilizce seviyesi yüksek olan öğrenciler ise İngilizcelerini geliştirmek üzere haftada 30 saat olan yoğun akademik programlardan faydalanabilmek adınaee kayıt yaptırabilirler.

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları, detaylı olarak buradan incelenebilir.

Yurtdışı Dil Eğitimi

Yurtdışında dil okulu programları, dört haftalık derslerden oluşur. yurtdışında eğitim ile alınan Akademik İngilizce programı öğrenciye sadece o ülkedeki akademik kültürü yakından tanımasına yardımcı olmakla kalmaz ve onların daha ilk andan itibaren çevrelerine uyum sağlamalarına yönelik eğitim verir. Elbette bu durum sonucunda yurt dışında üniversite okumak isteyen kişiler olumlu sonuçlar kazanacaktır. Bununla birlikte iş yöneticiliğinde, KOBİ dünyasında ya da iş insanı adayları da yurtdışı eğitim programlarından faydalanabilirler.  

Yurtdışında İngilizce eğitimi programlarında genellikle Cuma günleri excursion (gezinti turları ) programları ile öğrenciye yabancısı olduğu şehri yakından tanıması için tarihi yerleri ve kültürel organizasyonları yerinde görmesini sağlar. Aslında bu yönden, yurtdışı yaz okulu programlarına da benzerlik sağlıyor. Bu gezilerde öğrenci sınıf hocası tarafından sadece gezdirilmekle kalmaz, aynı zamanda sınıf içerisindeki ders programını gezi boyunca da çeşitli eğlencelerle devam ettirir. Amaç öğrenciyi sadece mutlu ve huzurlu etmek değil, sosyal ortam içerisinde öğrencilerin konuşma İngilizcelerini geliştirmektir, elbette.

Ucuz Yurtdışı Dil Okulları

Özellikle yurtdışında dil okulu programına katılacak olan kişiler, bütçe oluşturma konusunda biraz daha dikkatli davranıyorlar. Zira, yurtdışında eğitim hayatına başlayanlar, muhakkak lisans, yüksek lisans ya da doktora gibi eğitimlerle devam ettirdikleri için bu bütçelerini aşmamaları gerekiyor. Dolayısıyla Ucuz yurtdışı dil okulları arayışınız da bulunabilir. Bu doğrultuda; İngiltere, Amerika ve Almanya gibi ülkelerden ziyade; Malta dil okulları , Kanada ve İrlanda’dan faydalanabilirsiniz.

 

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar