York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Vancouver Yurt Dışı Yaz Okulu

Vancouver Yurt Dışı Yaz Okulu

Vancouver Yurt Dışı Yaz Okulu

Vancouver: Ülkenin 3. büyük metropolü olan Vancouver, Britanya Kolombiyası eyaletinde bulunur. Nüfusu 603.502 civarındadır. Kanada’nın 3. büyük kenti ve Büyük Okyanus kıyısındaki en önemli limanıdır. 2010 Kış Olimpiyatları’ndan sonra Vancouver durdurulamaz bir ivme gösterdi. Hep üzerine bir şeyler katarak ilerleyen şehirde eğitim olanakları müthiş. İnsanların birbirine olan saygı ve hoşgörüleri eğitim seviyesi ile eşdeğer. Şehirde yaşayan insanların arka bahçelerinde bile göllerin bulunduğu doğa...

Vancouver: Ülkenin 3. büyük metropolü olan Vancouver, Britanya Kolombiyası eyaletinde bulunur. Nüfusu 603.502 civarındadır. Kanada’nın 3. büyük kenti ve Büyük Okyanus kıyısındaki en önemli limanıdır. 2010 Kış Olimpiyatları’ndan sonra Vancouver durdurulamaz bir ivme gösterdi. Hep üzerine bir şeyler katarak ilerleyen şehirde eğitim olanakları müthiş. İnsanların birbirine olan saygı ve hoşgörüleri eğitim seviyesi ile eşdeğer. Şehirde yaşayan insanların arka bahçelerinde bile göllerin bulunduğu doğa harikası bu şehirde Yurt Dışı Eğitim şansını yakalamak için deneyimli Yurt Dışı Eğitim Danışmalarımız ile iletişime geçin.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar