York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Toronto Yurt Dışı Yaz Okulu

Toronto Yurt Dışı Yaz Okulu

Toronto Yurt Dışı Yaz Okulu

Toronto: Kanada’nın en büyük şehri ve Ontario eyaletinin başkentidir. Nüfusu 6 milyon olmakla birlikte genel olarak İngilizce konuşulur. Dünya’da En’leriyle meşhur olan şehir ‘Economist Intelligence Unit’ ve ‘Merver Quality of Living Survey’ tarafından dünyada yaşanılacak en iyi şehirlerden biri olarak seçildi. Son derece güvenli bi yer olarak bilinen Toronto’da suç oranları çok düşüktür. Dünya’nın en büyük hayvanat bahçelerinden biri olan ‘Toronto Zoo’ buradadır. Dünya’nın en büyük şelalesi Nia...

Toronto: Kanada’nın en büyük şehri ve Ontario eyaletinin başkentidir. Nüfusu 6 milyon olmakla birlikte genel olarak İngilizce konuşulur. Dünya’da En’leriyle meşhur olan şehir ‘Economist Intelligence Unit’ ve ‘Merver Quality of Living Survey’ tarafından dünyada yaşanılacak en iyi şehirlerden biri olarak seçildi. Son derece güvenli bi yer olarak bilinen Toronto’da suç oranları çok düşüktür. Dünya’nın en büyük hayvanat bahçelerinden biri olan ‘Toronto Zoo’ buradadır. Dünya’nın en büyük şelalesi Niagara, yine dünyanın en yüksek kulelerinden biri CN Tower da buradadır. Bu şehrin En’lerinden olun ve Yurt Dışı Eğitiminizi York Education kalitesiyle yaşayın.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar