York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sol Camps Kanada Yurt Dışı Yaz Okulu

Sol Camps Kanada Yurt Dışı Yaz Okulu

Sol Camps Kanada Yurt Dışı Yaz Okulu

Sol Camps: Öğrenmek, eğlenmek ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirme açısından burada 7-12 yaş arası arkadaşlarımıza macera kampları sunulmuş. Gezi ve etkinliklerin bir arada olması öğrencilere tatil kıvamında bir eğitim sunmaktır. Güvenlik 7/24 üst seviyededir. İnternet erişimi ise her zaman her yerde. Haftada 20 saat İngilizce eğitim ve tam acil sağlık sigortası da hizmetleri arasındadır. Tatil kıvamında bir Yaz Okulu için deneyimli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımız ile hemen iletişime geçin....

Sol Camps: Öğrenmek, eğlenmek ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirme açısından burada 7-12 yaş arası arkadaşlarımıza macera kampları sunulmuş. Gezi ve etkinliklerin bir arada olması öğrencilere tatil kıvamında bir eğitim sunmaktır. Güvenlik 7/24 üst seviyededir. İnternet erişimi ise her zaman her yerde. Haftada 20 saat İngilizce eğitim ve tam acil sağlık sigortası da hizmetleri arasındadır. Tatil kıvamında bir Yaz Okulu için deneyimli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımız ile hemen iletişime geçin.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar