York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Montreal Yurt Dışı Yaz Okulu

Montreal Yurt Dışı Yaz Okulu

Montreal Yurt Dışı Yaz Okulu

Montreal: Dünya’nın en gözde sanat ve kültür merkezlerinden biri olan Montreal’in nüfusu 3.100.000’dir. Resmi dili Fransızca’dır. Ottawa ve St.Lawrence ırmaklarının kesiştiği yerdeki bir ada üzerine konumlanmış. Montreral’in dünya çapında tanınmasının sebebi 1967’de yapılan Expo Fuarı ve 1976’da yapılan Olimpiyat Oyunları’dır. ‘Montreal olmasaydı Kanada umutsuz bir yer olurdu’ demiş ünlü yazar Anthony Bourdain. Bu serin ülkede içinizi ısıtacak Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatını  Uzman Eğitim Danışman...

Montreal: Dünya’nın en gözde sanat ve kültür merkezlerinden biri olan Montreal’in nüfusu 3.100.000’dir. Resmi dili Fransızca’dır. Ottawa ve St.Lawrence ırmaklarının kesiştiği yerdeki bir ada üzerine konumlanmış. Montreral’in dünya çapında tanınmasının sebebi 1967’de yapılan Expo Fuarı ve 1976’da yapılan Olimpiyat Oyunları’dır. ‘Montreal olmasaydı Kanada umutsuz bir yer olurdu’ demiş ünlü yazar Anthony Bourdain. Bu serin ülkede içinizi ısıtacak Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatını  Uzman Eğitim Danışmanlarımız ile planlayın.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar