York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Embassy Kanada Yaz Okulu

Embassy Kanada Yaz Okulu

Embassy Kanada Yaz Okulu

Embassy yaz okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde 10-18 yaş aralığında İngilizce öğrenmek veya yaz okuluna katılıp aktiviteler yaparak İngilizcesini geliştirmek isteyen uluslararası öğrenciler için ideal ve güvenli bir çevrede, öğrencilerin ihtiyaç ve önceliklerini göz önünde bulundurarak hazırladığı seçkin içerikli programları ile eğitim hizmeti vermektedir. Embassy bünyesinde her öğrenciye maximum standartlarda özen göstererek ilgilenmek esas alınmıştır. Her yurt dışına çıkan öğ...

Embassy yaz okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde 10-18 yaş aralığında İngilizce öğrenmek veya yaz okuluna katılıp aktiviteler yaparak İngilizcesini geliştirmek isteyen uluslararası öğrenciler için ideal ve güvenli bir çevrede, öğrencilerin ihtiyaç ve önceliklerini göz önünde bulundurarak hazırladığı seçkin içerikli programları ile eğitim hizmeti vermektedir. Embassy bünyesinde her öğrenciye maximum standartlarda özen göstererek ilgilenmek esas alınmıştır. Her yurt dışına çıkan öğrencinin sağlık sigortası yapması gerekmektedir. Özellikle uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan StudyCare olarak adlandırılan kapsamlı bir sigorta hizmeti verilmektedir. Embassy, dünyanın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada’nın prestijli kampüslerinde sunduğu programlar ile tam kapsamlı şekilde gündüz ve akşam aktivite ve etkinlikler gerçekleştirir. Ayrıca Kanada yaz okulları yurtdışı eğitim çalışmalarını desteklemek amacı ile her hafta bir tam gün ve iki veya daha fazla gün olmak üzere yarım günlük eğitici ve kültürel geziler düzenler. Bu gezilerin içerisinde müzeler başta olmak üzere tiyatrolar ve diğer kültürel yerlerin gezilmesi bunların yanı sıra alışveriş yapma imkanı, turistik geziler ve şehrin güzelliklerini keşfetmek gibi fırsatlar yer alır. Bütün bu düzenli gezilerin seyahat ve giriş ücretleri kurs ücretlerine dahildir. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar