York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC English Kanada Yaz Okulu

EC English Kanada Yaz Okulu

EC English Kanada Yaz Okulu

EC English dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen gençler için yaz okulu programları ile 1905 yılından beri eğitim sektöründe hizmet veriyor. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra 1991 yılında farklı ülkelerde açtığı merkezleri ile EC English, eğitimde önde gelen uluslararası kurumlardan biri haline geliyor. EC, her yaş grubu için özel olarak tasarlanmış renkli yaz okulu programlarına Kanada bünyesind...

EC English dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen gençler için yaz okulu programları ile 1905 yılından beri eğitim sektöründe hizmet veriyor. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra 1991 yılında farklı ülkelerde açtığı merkezleri ile EC English, eğitimde önde gelen uluslararası kurumlardan biri haline geliyor. EC, her yaş grubu için özel olarak tasarlanmış renkli yaz okulu programlarına Kanada bünyesinde de yer veriyor ve farklı konseptlerde tasarlanmış dinamik programları ile yaz okulu çerçevesinde en üst düzey verimliliği hedefliyor. Kanada'da yaz okuluna katılan öğrenciler yada tercih etmek isteyen gençler için harika olanaklar mevcut. Genç öğrencilerin yer aldığı programlara 80 farklı ülkeden katılım gerçekleşir. Çok uluslu ortamda gerçekleşen eğitim ve eğlence faaliyetleri ile çocuklar hem Kanada'nın eşsiz atmosferiyle buluşur hemde farklı kültürleri tanıma şansına sahip olurlar. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar