York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Zürih

Zürih

Zürih: Ülkenin en büyük şehri olan Zürih’in nüfusu 379.915’tir. Deniz seviyesinden 480 m yukarıda bulunup, Alp Dağları’na 30 km mesafededir. Doğu ve batısında ağaçlıklı tepelerin olduğu bir bölgede konumlanmıştır. Eski Zürih’in sınırıları Shanzengraben kanalı sayesinde anlaşılablir. Zürih denince akla ilk gelen, çikolata, kol saatleri, bankacılık, altın, elmas borsası ve zenginliktir. Avrupa’nın yaşam kalitesi en yüksek şehirlerindendir. Sanata ilginiz var ise Zürih Operası’nı dinlemeden dönmeyi...

Zürih: Ülkenin en büyük şehri olan Zürih’in nüfusu 379.915’tir. Deniz seviyesinden 480 m yukarıda bulunup, Alp Dağları’na 30 km mesafededir. Doğu ve batısında ağaçlıklı tepelerin olduğu bir bölgede konumlanmıştır. Eski Zürih’in sınırıları Shanzengraben kanalı sayesinde anlaşılablir. Zürih denince akla ilk gelen, çikolata, kol saatleri, bankacılık, altın, elmas borsası ve zenginliktir. Avrupa’nın yaşam kalitesi en yüksek şehirlerindendir. Sanata ilginiz var ise Zürih Operası’nı dinlemeden dönmeyiniz. Ruhunuzu okşayacak bu zenginliklerle dolu şehirde Yurt Dışı Eğitim şansı elinizde. Hemen York Education’ı arayın planlamamızı yapalım.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar