York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Gallen Yurt Dışı Yaz Okulu

St. Gallen Yurt Dışı Yaz Okulu

St. Gallen Yurt Dışı Yaz Okulu

St.Gallen: Şehrin nüfusu 74.000 civarındadır. İsviçre’nin doğusunda aynı ismi taşıyan St.Gallen kantonunun başkentidir. Bu arada İsviçre’yi oluşturan Federal devletlerden her birine Kanton denir. Mimari yapısı ile göz dolduran şehir, Yurt Dışı Eğitim anlamında da her zaman yenilikçi olmuştur. Bern, Lugano, Lucerne, Rhine Falls, Via Mala, Rofflaschlucht gezilip görülmesi gereken yerler arasında. Sıradışı bir Yurt Dışı Yaz Okulu için ilk adımlarınızı York Education ile atın.   Yurt Dışı Yaz Okul...

St.Gallen: Şehrin nüfusu 74.000 civarındadır. İsviçre’nin doğusunda aynı ismi taşıyan St.Gallen kantonunun başkentidir. Bu arada İsviçre’yi oluşturan Federal devletlerden her birine Kanton denir. Mimari yapısı ile göz dolduran şehir, Yurt Dışı Eğitim anlamında da her zaman yenilikçi olmuştur. Bern, Lugano, Lucerne, Rhine Falls, Via Mala, Rofflaschlucht gezilip görülmesi gereken yerler arasında. Sıradışı bir Yurt Dışı Yaz Okulu için ilk adımlarınızı York Education ile atın.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar