York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Rosenberg Yurt Dışı Yaz Okulu

Rosenberg Yurt Dışı Yaz Okulu

Rosenberg Yurt Dışı Yaz Okulu

Institut auf dem Rosenberg, 300 kişilik uluslararası kampüslerinde yaş, öncelik ve ihtiyaca yönelik özel olarak hazırlanmış seçkin programları ile İsviçre yaz okulu kapsamında yıllardan beri süre gelen tecrübesi ile eğitim çalışmaları yapmaktadır. Rosenberg, İsviçre St. Gallen yakınında konumlanmış muhteşem dağ manzarasına sahip kampüsü ile uluslararası hizmet veren yatılı bir eğitim kurumudur. Almanca, İngilizce ve Fransızca dil eğitimi veren bir kurum olmasının yanı sıra öğrencilerin z...

Institut auf dem Rosenberg, 300 kişilik uluslararası kampüslerinde yaş, öncelik ve ihtiyaca yönelik özel olarak hazırlanmış seçkin programları ile İsviçre yaz okulu kapsamında yıllardan beri süre gelen tecrübesi ile eğitim çalışmaları yapmaktadır. Rosenberg, İsviçre St. Gallen yakınında konumlanmış muhteşem dağ manzarasına sahip kampüsü ile uluslararası hizmet veren yatılı bir eğitim kurumudur. Almanca, İngilizce ve Fransızca dil eğitimi veren bir kurum olmasının yanı sıra öğrencilerin zihinsel, fiziksel, duygusal ve entellektüel bilgi ve becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmış seçkin programlarını uygulamaktadır. Rosenberg yaz kampı ayrıca benimsedikleri felsefe kapsamında yıllardan beri gelen gelenekler ile Dünya’nın çeşitli yerlerinden gelen öğrencilerin aralarında bağ kurmaları ve sürekli iletişim halinde kalarak Dünya Vatandaşı olma konusunda desteklenmelerini amaçlayan bir eğitim merkezidir. Öğrenciler İsviçre’nin önde gelen prestijli kampüslerinde biri olan Rosenberg’de yaz okuluna katıldıkları takdirde programları dahilinde yer verdikleri seçmeli dersler kapsamında Junior aktivite, Görsel Sanatlar, Moda Tasarım, Dijital Medya, IELTS hazırlık, Liderlik ve Toplu Konuşma gibi eğilimleri olduğu dallarda seçim yaparak eğitim görme şansına sahip olmaktadırlar. Bu seçmeli dersler, alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde tam donanımlı sınıflar ve atölyelerde çok uluslu ortamda gerçekleştirilmektedir. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar