York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Leysin İsviçre Yaz Okulu

Leysin İsviçre Yaz Okulu

Leysin İsviçre Yaz Okulu

Leysin: İsviçre’nin fransızca konuşulan bölgesinde, Alpler’de yer alan güzel bir kasabadır. İklimi güneşli ve yaşanılası bir yerdir Leysin. Güvenlik açısından da tam puan alan Leysin Rhone Vadisi ve Cenevre Gölü’nün 1400 m yukarısında bir platoya yayılmıştır. Prens’lerin ve Cumhurbaşkanlarının çocuklarını Leysin’de eğitim alırken görmeniz mümkündür. Tobogganing Park, Berneuse, Le Jardin de Gentiana, Mayen Tours ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında gelir. Kaliteli Yurt Dışı Eğitimin doğa ile...

Leysin: İsviçre’nin fransızca konuşulan bölgesinde, Alpler’de yer alan güzel bir kasabadır. İklimi güneşli ve yaşanılası bir yerdir Leysin. Güvenlik açısından da tam puan alan Leysin Rhone Vadisi ve Cenevre Gölü’nün 1400 m yukarısında bir platoya yayılmıştır. Prens’lerin ve Cumhurbaşkanlarının çocuklarını Leysin’de eğitim alırken görmeniz mümkündür. Tobogganing Park, Berneuse, Le Jardin de Gentiana, Mayen Tours ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında gelir. Kaliteli Yurt Dışı Eğitimin doğa ile birleştiği bu huzurlu şehirde, Yaz Okulu planlamalarınızı York Education tecrübesi ile yaşayın.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar