York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İsviçre Cenevre Yaz Okulu

İsviçre Cenevre Yaz Okulu

İsviçre Cenevre Yaz Okulu

Cenevre: İsviçre’nin en önemli metropülüdür. Nüfusu 195.000 civarındadır. Şehir küresel bir finans merkezidir. Ayrıca Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Uluslararası Kızılhaç Komitesi’nin merkezleri buradadır. Cenevre bölgesinin resmi dili Fransızca’dır. Cenevre hem Germenler hem de Akdenizliler için önemli bir ticaret merkezi olarak gelişmiştir. Ekonomisi, ticaret, bankacılık ve sigortacılığa dayanır. Kimya sanayi çok gelişmiştir, Basel’den sonra en büyük kimya sanayii buradadır. Botanik ve eğitim dall...

Cenevre: İsviçre’nin en önemli metropülüdür. Nüfusu 195.000 civarındadır. Şehir küresel bir finans merkezidir. Ayrıca Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Uluslararası Kızılhaç Komitesi’nin merkezleri buradadır. Cenevre bölgesinin resmi dili Fransızca’dır. Cenevre hem Germenler hem de Akdenizliler için önemli bir ticaret merkezi olarak gelişmiştir. Ekonomisi, ticaret, bankacılık ve sigortacılığa dayanır. Kimya sanayi çok gelişmiştir, Basel’den sonra en büyük kimya sanayii buradadır. Botanik ve eğitim dallarındaki şöhretiyle nam salan Cenevre Yaz Okulu için çok ideal bir şehir. York Education sizlere Avrupa’nın en gelişmişş şehirlerinden birinde Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatı sunuyor. Hemen Uzman Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımızla iletişime geçin Alpler'in yamacında unutulmaz bir eğitim fırsatını kaçırmayın.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar