York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Brillantmont

Brillantmont

Brilliantmont International School İsviçre yaz okulu Leman Gölü kıyısındaki hareketli ve etkileyici bir kent olan Lozan’da Fransızca ve İngilizce dil eğitimi ile 30 yılı aşkın süredir seçkin programlar sunmaktadır. 1882 yılında kurulan İsviçre’nin resmi olarak tanıdığı köklü özel eğitim kurumlarından bir tanesidir. Ayrıca “Council of International Schools” ve “New England Association of Schools and Colleges” tarafından da akreditedir. Okul İsviçre’nin Fransızca konuşulan bölgesinde bulun...

Brilliantmont International School İsviçre yaz okulu Leman Gölü kıyısındaki hareketli ve etkileyici bir kent olan Lozan’da Fransızca ve İngilizce dil eğitimi ile 30 yılı aşkın süredir seçkin programlar sunmaktadır. 1882 yılında kurulan İsviçre’nin resmi olarak tanıdığı köklü özel eğitim kurumlarından bir tanesidir. Ayrıca “Council of International Schools” ve “New England Association of Schools and Colleges” tarafından da akreditedir. Okul İsviçre’nin Fransızca konuşulan bölgesinde bulunur. İtalya, Fransa ve Almanya’ya ulaşımı kolay olan bir bölgede yer alır. Kampüsü 7 tane ana binadan oluşmaktadır. Ayrıca ağaçlık bir park içerisinde yer alan kampüste çeşitli spor tesisleri de yer almaktadır. Öğrenciler ile bireysel olarak ilgilenilmektedir. Her yıl  10-17 yaş aralığındaki öğrenciler için özel olarak tasarlanmış eğitim programlarına 30 farklı milliyetten öğrenci katılmaktadır. İsviçre Yaz Okulu kapsamında öğrencilerin Fransızca veya İngilizce dil eğitimi alabildikleri programda haftasonları ve akşamüstleri ise çeşitli spor aktiviteleri ve eğitici geziler gerçekleştirilir. Sınıflar en üst düzey verimliliği sağlaması amacı ile maximum 15 öğrenciden oluşur. Öğrenciler programa 2 ve 6 hafta arasında istedikleri sürede katılabilirler. Dil eğitimi veren deneyimli eğitim liderleri derslerde özellikle konuşma ve akıcılık becerileri üzerinde durmaya özen gösterirler. Çarşamba günleri gerçekleştirilen yarım günlük geziler daha çok kültürel açıdan önemli lokasyonları kapsamaktadır. Çikolata fabrikası, Gruyere peynir üretimi, Olimpiyat Müzesi gibi önemli mekanlar ziyaret edilir. Akşam aktiviteleri de son derece eğlencelidir özellikle Cuma akşamları barbekü ve takip eden disko gecesi kampüsteki en keyifli etkinlikleri oluşturmaktadır. Pazar günleri yapılan tam günlük geziler dahilinde ise Arollo’da kaya tırmanışı, Vallorbe mağaraları, Aquapark, Bern, Cenevre gibi lokasyonlar yer almaktadır. Özellikle yurt dışı eğitim hedefleyen genç öğrenciler için taban oluşturacak tam kapsamlı program seçenekleri ile Brillantmont yaz okulları kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar