York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Yurt Dışı Yaz Okulu

Yurt Dışı Yaz Okulu

Yurt Dışı Yaz Okulu

Yurt dışındaki seçkin ve alternatif eğitim odaklı yaz okulları ve kampları anne ve babalar için güvenlik, kalite, verimlilik, kazanım ve maliyet gibi bir çok soruyu beraberinde getirmektedir. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı nasıl bir yaz okulu hizmet farkı sunuyor? *Öncelikle yurt dışındaki en seçkin ve prestijli kampları tercih etmeye özen gösteriyoruz.*Her yıl yurt dışı yaz okullarını İngiltere, Amerika ve İsviçre olmak üzere baştan değerlendiriyoruz.*Bu kategorilerde değerlendirme yapark...

Yurt dışındaki seçkin ve alternatif eğitim odaklı yaz okulları ve kampları anne ve babalar için güvenlik, kalite, verimlilik, kazanım ve maliyet gibi bir çok soruyu beraberinde getirmektedir.

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı nasıl bir yaz okulu hizmet farkı sunuyor?

*Öncelikle yurt dışındaki en seçkin ve prestijli kampları tercih etmeye özen gösteriyoruz.
*Her yıl yurt dışı yaz okullarını İngiltere, Amerika ve İsviçre olmak üzere baştan değerlendiriyoruz.
*Bu kategorilerde değerlendirme yaparken her yıl bünyemizde yer alan okulları bizzat ziyaret ediyoruz.
*Yurt dışı yaz okullarının alternatiflerini ve olanaklarını birer ebeveyn gibi değerlendiriyor ve en üst düzey verimliliği sağlayan program seçeneklerini tercih ediyoruz.

İngiltere, Amerika ve İsviçre’yi kapsayan yaz okullarına katılan öğrencilerimizin faydalanabildiği seçkin hizmetler arasında ise;

*4 ile 9 yaş aralığındaki öğrencilerimiz için düzenlenen gündüz programlarına anneleriyle katılabilme olanağı,
*Prestijli ve köklü kolejlerin ve üniversitelerin kampüslerinde güvenle ve kaliteli ortamlarda konaklama,
*Yabancı dil eğitiminin en üst seviyede olduğu programlarla zengin eğitim ve aktivite seçeneklerinden yararlanma,
*Yurt dışında tercih edilen ülkenin geleneksel ve kültürel yaz okulu atmosferinde her milletten öğrencinin katılımı ile eğitici ve keyifli deneyimler edinme,
*Sanat spor ve macera gibi alanlara ilgi duyan çocuklar için hazırlanmış özel eğitim programları sayesinde keyifli vakit geçirerek dil kazanımlarını sosyal ortamda geliştirebilme gibi alternatifler yer almaktadır.

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak genellikle ilk yurtdışı deneyimleri için yakınlık sebebi ile İngiltere ve İsviçre'yi tavsiye ediyoruz. Amerika'yı ise uzaklık sebebiyle 14 yaş ve üzeri öğrencilere öneriyoruz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofimize uğrayın ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar