York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Malta Yurt Dışı Dil Okulu

Malta Yurt Dışı Dil Okulu

Malta Yurt Dışı Dil Okulu

  Malta dil okulları, alternatif paket programlar ile hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla Malta’da eğitim almanız mümkündür. 15 saat ile 30 saatlik programların bir araya geldiği; 4-8-12-24 haftalık paket programlar dahilinde İngilizce eğitim, kayıt ücretleri, kurs materyalleri, konaklama, uçak bileti, havalimanı transferi detaylarıyla sık eleyip ince dokuyoruz. Zira, yurtdışı eğitim alanında zorluk yaşayabileceğiniz yönler bu kriterler ve danışmanlarımız, bu konuda da sıkıntı yaşamamanız açıs...

 

Malta dil okulları, alternatif paket programlar ile hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla Malta’da eğitim almanız mümkündür. 15 saat ile 30 saatlik programların bir araya geldiği; 4-8-12-24 haftalık paket programlar dahilinde İngilizce eğitim, kayıt ücretleri, kurs materyalleri, konaklama, uçak bileti, havalimanı transferi detaylarıyla sık eleyip ince dokuyoruz. Zira, yurtdışı eğitim alanında zorluk yaşayabileceğiniz yönler bu kriterler ve danışmanlarımız, bu konuda da sıkıntı yaşamamanız açısından uygun okulu bulmakla birlikte, uğraş verecekler. Kış döneminde Türk öğrenci sayısının da az olmasını fırsata çevirerek hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla Malta’da dil eğitimi alabilir ve Malta dil okulları ekosistemine ait farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Malta dil okulu fiyatları, ortalama 120 euro'dan başlıyor.

Malta Dil Okulu ile Alacağınız Müfredat

                Genel İngilizce

                Akademik İngilizce

                İş İngilizcesi

                Sınav Hazırlık İngilizcesi

                Özel ders

               Yaz tatili ile İngilizce kursugibi farklı İngilizce programlarına katılabilirsiniz.

Dil okulu kontrolünde isteğinize göre tercih edebileceğiniz farklı konaklama seçenekleriyle alacağınız dil eğitimiyle standart ve geleneksel ders çalışma yöntemlerini bir kenara bırakacaksınız.

Dil Okulları Konaklama Alternatifleri

 

                Aile Yanı Konaklama

                Okul Yurdu Konaklama

               Hostel  Konaklama

                Rezidans Konaklama

Malta özellikle vize zorunlulukları olması nedeniyle, Avrupalı öğrenciler açısından her mevsim, kısa veya uzun süreli kurslar için ideal bir destinasyon olmaktadır. Ayrıca Malta’da az sayıda da olsa Uzak Doğu öğrencilerine ’de rastlamak mümkündür.

Malta’da Eğitim Sırasında Aile Yanı Konaklama

İtalya, İngiltere olarak yayılan Malta insanının sıcaklığı ve kültürünü yaşamak isteyen öğrencilerimiz daha çok tercih ettiği ve hem İngilizce dil kursları açısından hem yaşadığı ülkenin kültürünü tanıma fırsatı bulduğu aile yanı konaklama şekli ile evinizdeki aile yaşamını yabancı bir ülkede Maltalı ailenin mutfağında tanıyacağı Malta yemekleri ve paylaşımlı oda ya da tek kişilik oda seçimiyle farklı kültürlerle bir arada yaşama şansını sizlere sunuyor.

 

Okul Yurdu Konaklama

Tercih ettiğiniz okula ait olan yurt iki tek kişilik ve iki kişilik oda seçenekleriyle öğrencilerine hizmet vermektedir. Mutfaklar ortak kullanım alanı olarak tüm mutfak malzemelerini barındırmaktadır. Bazı okul yurtlarında çamaşırhaneler var ve bu çamaşırhaneler jeton karşılığında kullanılır. Okul yurt yöneticileri giriş ve çıkış saatlerine pek karışmıyorlar.

Malta Türk öğrencilerine ülke yapısıyla, dil okullarıyla ve konaklama seçenekleriyle; tatili, farklı kültürleri tanımayı, yeni yerleri keşfetmeyi, yeni arkadaşlıkları İngilizce dil eğitimi içerisinde bir bütün olarak sunuyor. Malta, ağırlıklı olarak turizm açısından ön planda olsa da son yıllarda iş alanlarında ve eğitim alanlarında attığı adımlarla da kendinden söz ettiriyor. Malta, vergi politikası sayesinde son yıllarda girişimcilerin ve eğitim kurumlarının ana üssü haline geldi. 

Malta’nın başkenti Valetta’dır. Başkent takımadalar arasında en büyük olan Malta adasında yer almaktadır. Adanın yüzölçümü ise 316km2’dir. Ada da neredeyse hiç dağ ve akarsu bulunmamaktadır. Genel olarak alçak tepeler diye nitelendirilen tepecikler bulunmaktadır. Ada ülkesi olması sebebiyle 137 km uzunluğunda kıyılarında birçok doğal koyları, kumsalları ve limanları bulunmaktadır. Türkiye ile Malta arasında 1 saatlik zaman farkı bulunmaktadır.

Yaz dönemlerinde Türk öğrenciler ve turistler tarafında tercih edilen en popüler tatil ve eğitim ülkesi olmasından da anlaşılacağı üzere, Malta’da kış, kar, don ve soğuk gibi kelimeler pek bilinmemektedir. Malta da yaz ayları sıcak, kış ayları ise ılık geçmektedir. Yaz dönemine yaklaşıldığında neredeyse hiç yağış görülmemektedir. Genel olarak iklim şartları böyleyken yıllık ortalama sıcaklıkları ise Kış döneminde Kasım – Nisan tarihleri arasında ortalama olarak 14-15 dereceyken, Yaz döneminde 32-33 derecelerin altına düşmeyen bir iklimi var.

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Malta’daki en kapsamlı ve prestijli dil okulları ile çalışıyoruz. Siz danışanlarımıza, oldukça çeşitli ve kaliteli seçenekler ile sunuyoruz. Akdeniz’in mavi sularında yaşayan bir yer olan Malta hem dil eğitimi hem de keyifli bir süreç geçirmek için oldukça verimli bir yerdir. Her ihtiyaca yönelik hazırlanmış olan çeşitli programları ile Malta dil okullarını tercih etmeniz durumunda farklı lokasyonlarımız ile güvenli ve kaliteli konaklama seçeneklerimiz arasından size en uygun olanı seçmeniz konusunda size destek olmaktayız.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0212 231 6954 den bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar