York Eğitim Danışmanlığı

Avustralya Yurt Dışı Dil Okulu

Avustralya Yurt Dışı Dil Okulu

Avustralya Yurt Dışı Dil Okulu

Avustralya ’da dil okulu ile, öğrencilerimize kaliteli eğitim anlayışını belirlemiş olan kurumlar üzerinden, dil eğitimi olanağı sağlıyoruz. Avustralya ’da çalıştığımız kurumların alanında deneyimli eğitmen kadrosu, güvenli ve kaliteli konaklama seçenekleri ile tercih ettiğiniz takdirde keyifli deneyimler ve verimli bir dil eğitim süreci geçireceğinizi garanti ediyoruz. Bunların yanısıra lokasyon bakımından da zengin olan programlarımızdan size en uygun olanı seçmeniz konusunda danışmanlık sağlı...

Avustralya ’da dil okulu ile, öğrencilerimize kaliteli eğitim anlayışını belirlemiş olan kurumlar üzerinden, dil eğitimi olanağı sağlıyoruz. Avustralya ’da çalıştığımız kurumların alanında deneyimli eğitmen kadrosu, güvenli ve kaliteli konaklama seçenekleri ile tercih ettiğiniz takdirde keyifli deneyimler ve verimli bir dil eğitim süreci geçireceğinizi garanti ediyoruz. Bunların yanısıra lokasyon bakımından da zengin olan programlarımızdan size en uygun olanı seçmeniz konusunda danışmanlık sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir yada 0212 231 6954 den bize ulaşabilirsiniz.