York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Amerika Yurt Dışı Dil Okulu

Amerika Yurt Dışı Dil Okulu

Amerika Yurt Dışı Dil Okulu

Amerika dil okulları ile hem branş eğitimleri, hem yurtdışı akademik eğitimin temellerini atabilir hem ede çeşitli sınavlara hazırlık süreci geçirebilirsiniz. Kara parçasının büyüklüğü ile doğru orantılı olarak geniş yelpazede yurtdışı dil okulları programları sunan Amerika, son dönemlerde özellikle akademik eğitim için İngilizce yurtdışı dil eğitimi, iş İngilizcesi eğitimi programları ve branşlara yönelik yurtdışı dil okulları programları düzenliyorlar. Amerika Yurtdışı dil okulları söz konusu...

Amerika dil okulları ile hem branş eğitimleri, hem yurtdışı akademik eğitimin temellerini atabilir hem ede çeşitli sınavlara hazırlık süreci geçirebilirsiniz. Kara parçasının büyüklüğü ile doğru orantılı olarak geniş yelpazede yurtdışı dil okulları programları sunan Amerika, son dönemlerde özellikle akademik eğitim için İngilizce yurtdışı dil eğitimi, iş İngilizcesi eğitimi programları ve branşlara yönelik yurtdışı dil okulları programları düzenliyorlar.

Amerika Yurtdışı dil okulları söz konusu ise akıllara gelen  New York, Los Angeles, dünyaca ünlü tatil mekanı Miami, Harvard ve MIT gibi dünyanın en önemli üniversitelerine ev sahipliği yapan Boston, farklı bir popülasyona sahip olan San Diego, California’nın iş merkezzi San Francisco, kuzeyin başkenti Chicago ve başkent Washington DC, Amerika dil okulları programları içerisinde en fazla ziyaretçi alan bölgelerdir.

Amerika Dil Okulları ile Hagi İngilize Dil Eğitimleri Veriliyor?

 Genç yetişkin olarak adlandırabileceğimiz 17+ yaş öğrencileri kabul eden Amerika dil okulları müfredatında aşağıdaki programlar ihtiyaçlar dahilinde sunuluyor. Eğitimler haftada minimum 18 saat olarak sunulur. Lakin, sizlere uygun dil okulları eğitim süresini, daha iyi bir şekilde danışmanlarımız belirleyecektir

 

  1.  Genel İngilizce Sınıfları : Günlük hayatta kullanılan İngilizce üzerine eğitim verilmekte ve öğrencilerin İngilizce becerileri geliştirilmektedir.
  2. TOEFL vs İçin Amerika Dil Okulları : Uluslararası İngilizce dil yeterlilik sınavları olan TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge vb. sınavlar için hazırlık eğitimleri sunan Amerika dil okulları, bu sınavlara yönelik en uygun dil eğitimini sağlıyorlar.
  3. İş İngilizcesi Dil Okulları: Çeşitli meslek kollarına özel İngilizce dil eğitimi sunulmaktadır.(iş, tıp, hukuk, mühendislik, finans, havacılık, eğitim vb.) Bu konuyla ilgili detaylı yazılarımıza ve önerilerimize, blog’tan ulaşabilirsiniz.
  4. İleri, Tepe Seviye İngilizce Dil Okulları : İş insanları ve A+ yöneticiler için birebir, daha az kişilerden oluşan sınıflar veya öğretmen evlerinde kişiye özel İngilizce dil eğitimi sunulmaktadır.
  5. Akademik Eğitim Odaklı İngilizce Kursları : Amerika'da yurtdışı eğitimler kategorisinde; lise, üniversite veya master yapmak isteyen öğrencilere özel akademik hazırlık eğitimleri sunuluyor ve tavsiye ediliyor.

Amerika’da Kariyer ve Amerika’da Yurtdışı Akademik Eğitimin Bir Başlangıç Noktası; Dil Okulları

Kişiler, katılımcılar, ağırlıklı olarak Amerika dil okulları ile eğitime bir yerden başlayıp, yine Amerika’da akademik eğitime odaklanabiliyorlar. Amerika dil okulları sonrası Amerika’da dil eğitimi almakla beraber Amerika’da üniversite okumak gibi bir düşünceniz bulunuyorsa, seçeceğiniz dil okulunun kampüsünün de o üniversiteye yakın olması ayrı bir tavsiye olabilir.

Amerika dil okulları,  İngilizce eğitimi çerçevesinde çeşitli aktiviteler ve programlar düzenleyerek, öğrencileri doğru yönde yönlendirebilir ve SAT – TOEFL gibi akademik sınav başarılarınıza göre yönlendirmelerde bulunabiliyorlar. Tercih edilen bölgelere bakarsak; Boston, Los Angeles, Colorado, San Francisco, New York, Miami yoğun olarak öğrencilerin tercih ettiği bölgeler.

Seçtiğiniz dil kursuna bağlı olarak; 20 ile 30 saat arası süren İngilizce dil eğitimi, 90’ar dakikalık blok İngilizce derslerinden oluşuyor. Bu dersler ağırlıklı olarak iletişime temellendirilen derslerden oluşuyor.  90 dakikalık bir ders diliminde öğrenciler sadece sınıf içi eğitimler değil çeşitli aktivitelerde bulunabilir, bilgisayar odalarında, okuma odalarında İngilizce derslerini pratik geliştirme üzerine alıyorlar. Tam olarak amacınıza yönelik bir program belirlenerek, uygun materyal ve uygun müfredatla eğitimler sağlanıyor. Örneğin akademik eğitim, kur süresince öğrenciler SAT, IELTS ve TOEFL sınavı doğrultusunda ihtiyaç duyabilecekleri İngilizce bilgisini, çeşitli ders aktiviteleriyle kazanıyorlar.

Amerika Dil Okulları Fiyatları Ne Kadar?

Şöyle bir toparlarsak, Amerika dil okulları çerçevesinde Genel İngilizce, iş  amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF, TOEFL, SAT sınavı hazırlık eğitimleri var. Haftalık 30 saatten oluşan bir İngilizce dil okulu süreci var. Amerika Dil Okulları fiyatları ise, sitemizdeki fiyat katalogundan sağlıklı ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsin

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0212 231 6954 den bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar