York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

York Yurt Dışı Yaz Okulu

York Yurt Dışı Yaz Okulu

York Yurt Dışı Yaz Okulu

York: Ülkenin kuzeyinde Yorkshire bölgesinde yer alan çok şirin bir şehirdir. Şehrin dokusu sizi hemen etkiliyor, hele ki tarihten ve nostaljiden hoşlanıyorsanız. 71 yılında Roma’lıların buraya yerleştikleri ve şehre Eboracum dedikleri biliniyor. Şehir Stirling Köprüsü Savaşı’ndan sonra William Wallace tarafından İskoçlar adına işgal edilmiştir. Nüfusu 137,465 olarak belirlenen York, kırsal alanlarda dahil edildiğinde 184,900’ü buluyor. Konaklama imkanları ve etkinlik tesisleri bakımından gayet ...

York: Ülkenin kuzeyinde Yorkshire bölgesinde yer alan çok şirin bir şehirdir. Şehrin dokusu sizi hemen etkiliyor, hele ki tarihten ve nostaljiden hoşlanıyorsanız. 71 yılında Roma’lıların buraya yerleştikleri ve şehre Eboracum dedikleri biliniyor. Şehir Stirling Köprüsü Savaşı’ndan sonra William Wallace tarafından İskoçlar adına işgal edilmiştir. Nüfusu 137,465 olarak belirlenen York, kırsal alanlarda dahil edildiğinde 184,900’ü buluyor. Konaklama imkanları ve etkinlik tesisleri bakımından gayet ayrıcalıklı. York kentine düzenlenen geziler ile birlikte, bu tarihi kentin ve eşsiz katedrali York Minster Cathedral'ini yakından sizlere tanıtacaktır. New Amsterdam diye anılmakta olan New York, ismini 1664 yılında şehrin İngilizlerin eline geçmesiyle , dönemin York Dükü onuruna almıştır. Tarihi ve mükemmel dokusuyla York’da Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatı uzman Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımız ile York Education’da.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar