York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

York Yurt Dışı Eğitim

York Yurt Dışı Eğitim

York Yurt Dışı Eğitim

York: 2 büyük üniversitesi ve 4 adet kolej bulunan York’da zorlu ancak sizi eğitim anlamında çok üst seviyelere taşıyacak bir sistem vardır. York’daki üniversiteler herkes için eşitlik mükemmellik ve fırsat ilkeleri üzerine kurulmuştur. Edinburgh ile Londra arasında bulunan doğu yakası hattı York’a ulaşım konusunda hızlı bir alternatifdir. Şehir içi otobüs seferleri sabah 6’da başlar ve gece yarısında sona erer. Ayrıca York’da yürümek en ucuz ve keyifli ulaşım seçeneklerinden biridir. Konaklama ...

York: 2 büyük üniversitesi ve 4 adet kolej bulunan York’da zorlu ancak sizi eğitim anlamında çok üst seviyelere taşıyacak bir sistem vardır. York’daki üniversiteler herkes için eşitlik mükemmellik ve fırsat ilkeleri üzerine kurulmuştur. Edinburgh ile Londra arasında bulunan doğu yakası hattı York’a ulaşım konusunda hızlı bir alternatifdir. Şehir içi otobüs seferleri sabah 6’da başlar ve gece yarısında sona erer. Ayrıca York’da yürümek en ucuz ve keyifli ulaşım seçeneklerinden biridir. Konaklama açısından ekonomik odalardan premium odalara geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Her yaştan, her milletten ve disiplin açısından farklı insanlarla tanışacaksınız.  İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerin not ortalamalarını yüksek tutması gerekiyor özellikle de York’da. Deneyimli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımız ile York’da eğitim planlarınızı gerçekleştirmek için hemen iletişime geçin.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar