York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Queen Ethelburga's Klasik

Stafford House Queen Ethelburga's Klasik

Stafford House Queen Ethelburga's Klasik

Stafford House York Klasik Yaz Kampı Programı Nasıldır?   Stafford House York klasik yaz programı hangi dönemlerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve Stafford House York klasik yaz programında konaklama seçenekleri nasıldır? Stafford House York klasik yaz programı hangi merkezde yapılmaktadır? Stafford House York klasik yaz kampı çoçuklarınız için güvenlimidir? Stafford House York klasik yaz kampında yapılan aktiviteler ve etkinlikler nasıldır? Stafford House York klasik yaz okulu programı ...

Stafford House York Klasik Yaz Kampı Programı Nasıldır?

 

Stafford House York klasik yaz programı hangi dönemlerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve Stafford House York klasik yaz programında konaklama seçenekleri nasıldır? Stafford House York klasik yaz programı hangi merkezde yapılmaktadır? Stafford House York klasik yaz kampı çoçuklarınız için güvenlimidir? Stafford House York klasik yaz kampında yapılan aktiviteler ve etkinlikler nasıldır? Stafford House York klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

Stafford House bünyesinde Queen Ethelburga’s College ‘da düzenlenen yaz okulu programı dahilinde 12 ve 17 yaş aralığındaki öğrencilerin ihtiyaç ve öncelikleri doğrultusunda dil eğitimi verilir. Haftalık 15 saati kapsayan dil dersleri dışında öğrenciler isterlerse tenis, binicilik, futbol gibi ilgi alanlarına yönelik olan bir çok ek ders alabilirler. Kampüse yakın güvenli ve kaliteli yurtları ayrıca modern ve donanımlı sınıfları ile Stafford York, öğrencilere keyifli ve sıcak bir ortamda eğitim olanağı sağlar. Okul bünyesindeki oyun merkezinde iPads, Xbox, PlayStation, 3000 adet bilgisayar oyunu ve DVD ile etkinlik imkanları bulunur. Programa katılım öğrencilerin konuşmalarını daha ileri seviyeye taşıyıp dillerini daha da geliştirmelerini kolaylaştırır. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Haftada 15 saat İngilizce dersi yapılmaktadır. Sınıf mevcudu maximum 16 öğrenciden oluşur.
  • Konaklama
   : Queen Ethelburga’s College yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca 1 tam gün ve 2 yarım gün şeklinde eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca yüzme, müzik oyunları, futbol, masa tenisi gibi etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 30 Haziran– 26 Ağustos tarihleri arasında 2 ve 4 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 875 Gbp
 • Program Sonucu

  Stafford House York Klasik Yaz Programı Neler Katar?

   

  *Bol aktivite seçeneği olan bu program sayesinde spor yapma ve keyifli vakit geçirme imkanı bulurlar.
  *Çok uluslu ortamda yapılan eğitimler ile farklı kültürlere aşinalık kazanırlar.
  *Sosyal aktiviteler sayesinde kendilerini ifade etme ve takım halinde çalışma konusunda desteklenirler. 
  *Derste öğrendikleri dil kurallarını sosyal ortamda uygulama şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar