York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Oise Sherbourne Priors Yoğun

Oise Sherbourne Priors Yoğun

Oise Sherbourne Priors Yoğun

Oise İngiltere yaz okulu programları, klasik programların yanısıra yoğun programlarla da öğrencileri kendisine çekiyor. Yoğun programlar, belirli bir amaca yönelik geliştirilen ve İngilizcesinin belirli seviyeye ulaştırmak ya da belirli bir sınav üzerine yaz okulu eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından tercih ediliyor. İngiltere yaz okulu programlarının arasından Birmingham programında konaklama yaş ve tarih detaylarına bakıldığında; 3 hafta ile 3 aylık periyodlarla çalışan Oise Sherbourne ...

Oise İngiltere yaz okulu programları, klasik programların yanısıra yoğun programlarla da öğrencileri kendisine çekiyor. Yoğun programlar, belirli bir amaca yönelik geliştirilen ve İngilizcesinin belirli seviyeye ulaştırmak ya da belirli bir sınav üzerine yaz okulu eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından tercih ediliyor. İngiltere yaz okulu programlarının arasından Birmingham programında konaklama yaş ve tarih detaylarına bakıldığında; 3 hafta ile 3 aylık periyodlarla çalışan Oise Sherbourne İngiltere yaz okulu programı, 17 yaş altı çocuklara yönelik her yaz döneminde gerçekleştiriliyor. Bir diğer taraftan, Oise İngiltere yaz okulu programlarının tam başlangıç tarihleri ve haftalarla ilgili detayları ofisimizden öğrenebilirsiniz. Oise İngiltere yaz okulu programları, haftalık 30 saatlik ders programlarıyla, özellikle akademik yıl içerisinde derslerinden geri kalan ya da sınavlarda sorun yaşayan öğrencilere uygun bir İngiltere yaz okulu programı diyebiliriz. 

Oise İngiltere yaz okulu programının tam olarak müfredatı nedir? Oise İngiltere yaz okulu programlarının ayrıcalığı nedir? Oise İngiltere yaz okulu Birmingham programı hakkındaki her şeyi York Education Solutions'tan öğrenebilirsiniz.

Geleneksel İngiltere yaz okulu konsepti ile Oise Sherbourne Priors School‘da gerçekleştirilen 07 – 13 yaş aralığına hitap eden eğitim programı, öğrenciler için ideal, güvenli ve arkadaş canlısı bir atmosfere sahip bir İngiltere yaz okulu periyodu vaad ediyor. 40 yılı aşkın süredir alanında deneyimli dil eğitimi koçlarının liderliğinde yapılan İngiltere yaz okulu programı, çocuklarımızı akademik gelecekleri ve profesyonel yaşamları için desteklemektedir. Oise yaz okullarında güvenli ve konforlu bir çevrede öğrencilerin dinamik bir şekilde eğitimlerine konsantre olmalarına yardımcı oluyor.

Oise İngiltere Yaz Okulu Programının Tüm Detayları ve Fiyatları

Yoğun İngilizce programı ile haftada 22.5 saat ile 30 saat araında İngilizce dil eğitimi verilir. Ayrıca alınan eğitimi, eğitici geziler ve kültürel aktiviteler ile sosyal ortamda pekiştirme ve geliştirme olanağı da sağlamaktadır. Okul bünyesinde yer alan ve futbol, kriket gibi aktivitelerin yapılmasına olanak sağlayan güzel kır bahçeleri mevcut ve İngiltere yaz okulu çerçevesinde düzenlenen çeşitli oyunları oynamaya uygundur. Pazar günleri yapılan yüzme, müzik oyunları ve müzik atölyeleri gibi etkinlikler sayesinde öğrenciler eğitim sürecini sıkılmadan hatta keyifle geçirme şansına sahip olabiliyorlar.

İngiltere' de okumak için gerekenler ve İngiltere' de eğitim ücretleri adına tüm cevaplar Nişantaşı York Education' da.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 1 Hafta £ 1,725 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Transfer, Konaklama, Kurs Materyalleri
   2 - 3 Hafta £ 1,635 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Transfer, Konaklama, Kurs Materyalleri
   4 - 7 Hafta £ 1,605 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Transfer, Konaklama, Kurs Materyalleri
   8 - 12 Hafta £ 1,425 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Transfer, Konaklama, Kurs Materyalleri
   13 - 24 Hafta £ 1,300 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Transfer, Konaklama, Kurs Materyalleri
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   24 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   7 - 13
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Oise
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Sınıf mevcudu maximum 8 öğrenciden oluşmaktadır.
  • Konaklama
   : Sherbourne Priors School yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca her Cumartesi tam gün eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca yüzme, müzik oyunları, müzik atölyeleri gibi etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 09 Temmuz – 12 Ağustos tarihleri arasında 1 ve 11 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 1630 £
 • Program Sonucu

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar