York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Washington State University

Washington State University

Washington State University

125 yıl önce Washington’da kurulan bir devlet üniversitesidir.Üniversitenin ana kampüsü Pullman’da bulunmaktadır. Mühendislik, veterinerlik, eczacılık ve işletme alanlarında çok iyi olduğu bilinmektedir. 4 Kampüsü bulunan üniversitenin toplamda 30.000 civarında öğrencisi bulunmakta ve 1800 tanesi uluslararası öğrencidir. Washington State Üniversitesi2ne bağlı 12 kolej ve bir lisans okulu bulunmaktadır. 200’den fazla çalışma alanına sertifika programları dahil kabul vermektedir. Uluslararası işl...

125 yıl önce Washington’da kurulan bir devlet üniversitesidir.Üniversitenin ana kampüsü Pullman’da bulunmaktadır. Mühendislik, veterinerlik, eczacılık ve işletme alanlarında çok iyi olduğu bilinmektedir. 4 Kampüsü bulunan üniversitenin toplamda 30.000 civarında öğrencisi bulunmakta ve 1800 tanesi uluslararası öğrencidir.

Washington State Üniversitesi2ne bağlı 12 kolej ve bir lisans okulu bulunmaktadır. 200’den fazla çalışma alanına sertifika programları dahil kabul vermektedir. Uluslararası işletme programları  US News and World Report’a göre 19. sırada yer almaktadır ve Uluslararası işletme programı AACSB trafından akreditedir. Lisans mühendislik bölümleri ise ABET tarafından akreditedir.

Washington State Üniversitesinden kabul alabilmek için IELTS 6.5 seviyesinde ingilizce ve ya TOEFL 79 istemektedir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar