York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Washington

Washington

Washington: Öncelikle ABD’ de eğitim sürecinizi başlatma amaçlı kararınızı verdiğiniz zaman planlamaların hemen yapılması konusunda bir kez daha sizleri uyaralım. ABD’nin başkentinde elbette kültür ve eğitim açısından her şeyin en iyisini bulmak mümkün. Washington’ da 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Ronald Raegan şehir merkezine en yakın havalimanı olarak konumlanmış. American University, George Washington University, Howard University, National Defence University gibi daha birçok eğitim kurdu ...

Washington: Öncelikle ABD’ de eğitim sürecinizi başlatma amaçlı kararınızı verdiğiniz zaman planlamaların hemen yapılması konusunda bir kez daha sizleri uyaralım. ABD’nin başkentinde elbette kültür ve eğitim açısından her şeyin en iyisini bulmak mümkün. Washington’ da 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Ronald Raegan şehir merkezine en yakın havalimanı olarak konumlanmış. American University, George Washington University, Howard University, National Defence University gibi daha birçok eğitim kurdu okullar sizleri bekliyor. TOEFL’ dan 76, IELTS ise 5.5-6.0 gibi ortalamalar sizi rahatlıkla başkente taşınmaya yetecek puanlar. Lisans bursları ise okulunun seçicilik durumuna ve öğrencinin başarı puanına göre verilir. GRE ve GMAT sınavları bunun için ayrı bir önem taşır. Konaklama fiyatları ile ilgili ortalama aylık bir ev $1200 ve $1800 olarak değişiyor. Sizlerde detaylı Yurt Dışı Eğitim planlamalarınızı York Education ile yapın, Washington’ın eşsiz avantajlarından faydalanın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar