York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Vancouver Yurt Dışı Dil Okulu

Vancouver Yurt Dışı Dil Okulu

Vancouver Yurt Dışı Dil Okulu

Kanada’nın doğal güzelliği içine bürünmüş olan Vancouver şehri, bünyesinde yüksek eğitim standartları ile dil okulu seçeneklerine yer verir. Hava trenine, otobüs duraklarına, yerel mağazalara ve Stanley Park’a yürüme mesafesinde bulunan birçok seçkin kampüs Vancouver’da dil okulu hizmeti sunar. Böylelikle ünlü alışveriş caddesi Robson Street ile sevilen Vancouver, dil okulu kapsamında öğrencilere şehir merkezinde olmanın avantajlarını ayrıcalıklı olarak sunar. Bölgenin yerli halkı, şehirde dolaş...

Kanada’nın doğal güzelliği içine bürünmüş olan Vancouver şehri, bünyesinde yüksek eğitim standartları ile dil okulu seçeneklerine yer verir. Hava trenine, otobüs duraklarına, yerel mağazalara ve Stanley Park’a yürüme mesafesinde bulunan birçok seçkin kampüs Vancouver’da dil okulu hizmeti sunar. Böylelikle ünlü alışveriş caddesi Robson Street ile sevilen Vancouver, dil okulu kapsamında öğrencilere şehir merkezinde olmanın avantajlarını ayrıcalıklı olarak sunar. Bölgenin yerli halkı, şehirde dolaşmanın en iyi yolunun yürümek, bisiklet binmek veya tekne turu yapmak olduğunu söylerler. Batı Pender ve Bute kavşağında kolayca erişebileceğiniz ihtiyaca yönelik ve ayrıcalıklı birçok konaklama seçeneğine de ev sahipliği yapan Vancouver dil okulları, bu çevrede restoran ve kafeler, pub ve barlar, bankalar ve alışveriş merkezleri ile oldukça canlı ve renklidir. Eğer ders sonrası zamanlarda kentin koşuşturmasına maruz kalmak istemediğiniz bir lokasyon arıyorsanız Vancouver’da dil okullarına tercih önceliği tanıyabilirsiniz. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, hizmet sunan geniş yelpazedeki galeri ve müzeler oldukça tatmin edicidir. Vancouver Batı Kanada’nın üçüncü büyük şehridir ve en kalabalık nüfusa sahip olanıdır. Farklı milletlerin karışımı Vancouver dil okullarını, yurt dışında İngilizce programları açısından ideal ve çok kültürlü bir lokasyon haline getirmektedir.

Vancouver dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar