York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University of Washington

University of Washington

University of Washington

Sizler yeterince avantajlı ve yeterince burs dolu bir hayatınız olsun istemez misiniz? Bizler, oldukça kaliteli bir eğitim fırsatını sizlere iki program halinde ve oldukça avantajlı fiyatlar olarak sunuyoruz. İster lisans programlarımıza katılın, ister yüksek lisans programlarımıza katılın. Bizler ailemiz içerisinde olan her bireyin oldukça rahat etmesinden yanayız. Hazırlık sınıfı ile 5 yıllık lisans eğitim süreciniz boyunca başarınıza bağlı olarak burs avantajlarınız mevcut olacaktır. Her bölü...

Sizler yeterince avantajlı ve yeterince burs dolu bir hayatınız olsun istemez misiniz? Bizler, oldukça kaliteli bir eğitim fırsatını sizlere iki program halinde ve oldukça avantajlı fiyatlar olarak sunuyoruz. İster lisans programlarımıza katılın, ister yüksek lisans programlarımıza katılın. Bizler ailemiz içerisinde olan her bireyin oldukça rahat etmesinden yanayız. Hazırlık sınıfı ile 5 yıllık lisans eğitim süreciniz boyunca başarınıza bağlı olarak burs avantajlarınız mevcut olacaktır. Her bölüm, kendi ana bilim dalı için ayrılan fiyatları içerir. Ve sizler, istediğiniz ve yeteneğinizin olduğuna inandığınız bölümü öncülüğünde üniversite hayatınıza başlayabilirsiniz. Lisans hocaları ile yüksek lisans hoca kadrosu aynıdır. Fakat paylaşılan ders anlatımları ve deneyimler anlaşılabilineceği ölçüde gerçekleştirilir. University of Washington ile istediğiniz her alanda çalışmanız ve başarıyı yakalamanız mümkündür.

Sizler için sunduğumuz hizmetler oldukça fazla ayrıcalıklar içerisinde yer alır. Kampus alanlarımızın olduğu her yer oldukça doğa ile uyumlu ve öğrenci motivasyonunu arttırıcı yönde hazırlanmış yerlerdir. Sizler, asla yalnızlık çekmezsiniz. Sosyal aktiviteler ve spor köyleri üniversite içerisinde asla olmaz ise olmazdır. Hayatınızın en büyük çılgınlıklarında bırakın da yanınızda bizler olalım. Her anlamda sizlerin memnuniyet politikası düşünülür. Sizler University of Washington ile mutlaka hayatınızın en güzel deneyimini yaşayın. Oldukça fazla dil ile oldukça fazla ırk edinmiş olan sistemimiz her alanda sizlerin çok daha fazla gelişebileceğinden de emindir.

York Education Solutions‘da diğer yurtdışında üniversite ve Amerika’da üniversite seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar