York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University Of Minnesota

University Of Minnesota

University Of Minnesota

Sizin için her zaman en iyisini hedefleyen bu üniversitede hayallerine ulaşmak her zaman çok daha kolay olacaktır. University Of Minnesota-Duluth istediğiniz her hizmeti size sunabilecek kapasite içerisinde olan bir okul olmaktadır. İstediğiniz hemen hemen her bölümü bu okul içersinde bulabileceksiniz. Bunun için her tarz öğrenci için oldukça ideal bir üniversite olacaktır. İşletme ve ekonomi bölümü, sürekli eğitim hizmetleri, güzel sanatlar fakültesi, tıp fakültesi ve eczacılık fakültesi ile bi...

Sizin için her zaman en iyisini hedefleyen bu üniversitede hayallerine ulaşmak her zaman çok daha kolay olacaktır. University Of Minnesota-Duluth istediğiniz her hizmeti size sunabilecek kapasite içerisinde olan bir okul olmaktadır. İstediğiniz hemen hemen her bölümü bu okul içersinde bulabileceksiniz. Bunun için her tarz öğrenci için oldukça ideal bir üniversite olacaktır. İşletme ve ekonomi bölümü, sürekli eğitim hizmetleri, güzel sanatlar fakültesi, tıp fakültesi ve eczacılık fakültesi ile birlikte sizlere her zaman büyük bir hizmet vermektedir. Bu fakülteler içerisinde kendinize en uygun olan fakülteyi seçerek istediğiniz her bölüm için başvuru yapabileceksiniz. Bu nedenle bir an önce tercihlerinizi ne olacağı yönünde karar vermek sizin yararınıza olacaktır.

University Of Minnesota-Duluth her zaman oldukça sosyal hayatı da yoğun olan bir üniversite olmaktadır. Kampüs alanı içerisinde her zaman güzel vakit geçirebileceğiniz alanlar bulabilmek mümkün olacaktır. Bu kampüs içerisinde güzel bir kahve içebilmek için istediğiniz her zaman güzel bir yer bulabileceksiniz. Aynı zamanda da yemek içinde her zaman uygun ve güzel mekanlar bulabileceksiniz. Kütüphanelerde çok fazla zaman geçirebileceğiniz gibi sağlık hizmetlerinden ve spor alanlarından da yararlanabileceksiniz. Bunun için her zaman çok güzel alanlar ile birlikte her zaman sizlere hizmet vermektedir. Eğitim kalitesi ile birlikte yaşam olanaklarının kalitesi ile de her zaman istediğiniz bir üniversite olabilecektir. Bunun için her zaman takip etmeniz gereken akademik takvimi ile birlikte kayıt zamanlarını takip edebileceksiniz.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar