York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University of Leicester

University of Leicester

University of Leicester

Türkiye dışındaki Avrupa ülkelerinde üniversite okumak, dil eğitimi almak ve İngilizce geliştirmeyi amaçlamak muhtemelen hayatınızın geri kalan bölümünde iyi bir yaşama adım atmak verebileceğiniz güzel kararların arasında en başta yer almakta. Bunu gerçekleştirmek için yaşam koşulları daha uygun, masrafları daha az ancak yine başarılı bir okulda eğitim görme imkanının devam ettiği bir yer arıyorsanız, University of Leicester sizin için biçilmiş bir kaftan olabilir. Dünyanın en iyi üniversiteler...

Türkiye dışındaki Avrupa ülkelerinde üniversite okumak, dil eğitimi almak ve İngilizce geliştirmeyi amaçlamak muhtemelen hayatınızın geri kalan bölümünde iyi bir yaşama adım atmak verebileceğiniz güzel kararların arasında en başta yer almakta. Bunu gerçekleştirmek için yaşam koşulları daha uygun, masrafları daha az ancak yine başarılı bir okulda eğitim görme imkanının devam ettiği bir yer arıyorsanız, University of Leicester sizin için biçilmiş bir kaftan olabilir.

Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralaması yapıldığında ilk 200 okuldan birisi olan University of Leicester, bu özelliğiyle ülkemiz içerisindeki hemen hemen tüm üniversiteleri geride bırakmış durumda. Ayrıca uzaktan eğitimi ve bu şekilde eğitim alarak diploma sahibi olmayı da desteklemesiyle, bu konu hakkında bilgi alınabilecek başlıca yerler arasında bulunuyor.

Uluslararası öğrencilerin eğitimi için biyoloji ve medikal bilimler, sanat tarihi, bilgisayar bilimleri, matematik, medya ve iletişim, modern diller gibi pek çok farklı alan alan ve eğitimlerini bu dallar üzerinde yapabilmelerini sağlayan University of Leicester, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitim programlarında bu dallardaki eğitimlerin daha da özelleşebilmesine imkan sağlayabilmekte.

Üniversitenin konumu ise Orta İngiltere olarak tabir edilebilecek bir alanda bulunmakta. İngiltere içerisinde en fazla göç alan yerlerden birisi olan Leicester içerisinde bulunan otantik restoranlar, cafeler ve benzeri mekanlar sayesinde farklı kültürleri tanımış, o kültürlere mensup olan kişilerle de tanışmış ve sosyal ağlarınızı da genişletmiş olacaksınız.

Yurtdışında üniversite eğitimi almak, bunu hem akademik hedeflere, hem de iş ve kariyer planlarının arasına dahil etmek isteğinizi yerine getirmek için artık bir sebebiniz daha var. University of Leicester sayesinde hem daha uygun fiyatlarla yaşamınızı sürdürebileceğiniz, hem de kaliteli bir eğitim alabileceğiniz mekanı bulmak artık zor değil.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar