York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University of Kent

University of Kent

University of Kent

İngiliz edebiyatının doğduğu şehir olan Canterbury; University of Kent ‘e de ev sahipliği yapmaktadır ayrıca dünyanın en büyük ikinci katedrali burada bulunmaktadır. İngiltere’nin en iyi 17. Üniversitesidir. Medya , İletişim ve Gazetecilik bölümleri dünyada 150. Sırada yer almaktadır. University of Kent Avrupa kıtasına  kolaylıkla erişim sağlanabilecek ve Londra’ya 2 saat uzaklıkta bir konumda yer alıyor. Paris, Brüksel , Atina ve Roma ‘da da lisans üstü araştırma merkezleri bulunan Kent Üniv...

İngiliz edebiyatının doğduğu şehir olan Canterbury; University of Kent ‘e de ev sahipliği yapmaktadır ayrıca dünyanın en büyük ikinci katedrali burada bulunmaktadır.

İngiltere’nin en iyi 17. Üniversitesidir. Medya , İletişim ve Gazetecilik bölümleri dünyada 150. Sırada yer almaktadır.

University of Kent Avrupa kıtasına  kolaylıkla erişim sağlanabilecek ve Londra’ya 2 saat uzaklıkta bir konumda yer alıyor.

Paris, Brüksel , Atina ve Roma ‘da da lisans üstü araştırma merkezleri bulunan Kent Üniversitesi İngiltere üniversitelerinin en çok tercih edilenlerinden biri. Sosyal bilimler , isletme okulu ve sinema , sanat alanında çok güçlü bir üniversitedir.Diğer üniversitelere göre daha yülsek IELTS seviyesi istemektedir.

Jean Monnet Bursu ile Kent Üniversitesi’ne bir çok bölüme başvuru yapılabilmektedir. Bu alanlar istatistik , ekonomipolitika alanlarındadır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar