York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University of California Davis CA

University of California Davis CA

University of California Davis CA

University of California  eğitim çatısı altındaki kampüslerden biri olan University of California, Davis büyük bir devlet araştırma üniversitesidir. Hukuk , veterinerlik, hemşirelik , eğitim , işletme yönetimi gibi alanlarda oldukça popüler bir üniversitedir. Universitede 99 lisans ve 90 yüksek lisans programı bulunmaktadır. Tarım bilimleri alanında dünyanın bir numarası olarak bilinmektedir. Davis küçük bir üniversite kasabası olup 34 bin nüfusa sahiptir , 20 bin  kadarını öğrencilerin oluştur...

University of California  eğitim çatısı altındaki kampüslerden biri olan University of California, Davis büyük bir devlet araştırma üniversitesidir. Hukuk , veterinerlik, hemşirelik , eğitim , işletme yönetimi gibi alanlarda oldukça popüler bir üniversitedir. Universitede 99 lisans ve 90 yüksek lisans programı bulunmaktadır.

Tarım bilimleri alanında dünyanın bir numarası olarak bilinmektedir. Davis küçük bir üniversite kasabası olup 34 bin nüfusa sahiptir , 20 bin  kadarını öğrencilerin oluşturduğu popülasyonda geri kalanı ise üniversite personeli ve hocalardır. Üniversitenin içine araç girmesi yasak olduğu için rektör ve hocalar dahil herkes bisiklet kullanmaktadır.

Bilimsel olarak çok güçlü bir akademik kadroya sahip olan University of California, Davis ‘te 3000 civarında öğretim üyesi bulunmakta.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar