York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University of Brighton

University of Brighton

University of Brighton

1859 yılında kurulan University of Brighton , 1992 yılında üniversite unvanı almıştır, daha öncesinde politeknik olarak eğitim vermekteydi. Brighton oldukça hareketli ve turistik bir şehirdir.Uzun kumsalları ile ünlü ılıman bir iklime sahip bir sahil şehridir. University of Brighton’a ait 3 kampüs Brighton’da bulunduğundan aynı zamanda öğrenci şehridir.Diğer iki kampüsü ise Eastbourne ve Hastings’te yer almaktadır. Sanat okulun olarak kurulan Brighton Üniversitesi sanat alanında çok güçlü bir...

1859 yılında kurulan University of Brighton , 1992 yılında üniversite unvanı almıştır, daha öncesinde politeknik olarak eğitim vermekteydi.

Brighton oldukça hareketli ve turistik bir şehirdir.Uzun kumsalları ile ünlü ılıman bir iklime sahip bir sahil şehridir.

University of Brighton’a ait 3 kampüs Brighton’da bulunduğundan aynı zamanda öğrenci şehridir.Diğer iki kampüsü ise Eastbourne ve Hastings’te yer almaktadır.

Sanat okulun olarak kurulan Brighton Üniversitesi sanat alanında çok güçlü bir okuldur, iç mimarlık alanında en çok tercih edilen üniversitelerden biridir.Bazı önce gelen üniversiteler ile ortak  çalışmalar yürütmektedir. Bu ortaklıklardan en bilinen University of Sussex ve University of Brighton’nın tıp okullarının birlikte çalışmalar yürütmesidir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar