York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University of Birmingham

University of Birmingham

University of Birmingham

Köklü bir üniversitede okumak, size hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz en iyi fırsatlardan birisi olabilir. Bu sayede hayata dair duruşunuz daha da güçlenir ve yapabileceklerinizin seçenekleri çoğalır. University of Birmingham da bu konuda en köklü yerlerden birisi sayılıyor. 1800’lü yılların başlarında kurulmuş ve 1900’lerden itibaren üniversite ismiyle eğitimine devam etmiş olan University of Birmingham, sizlere yurtdışında okumanın zaten var olan avantajlarından çok daha ötesini sunuyor....

Köklü bir üniversitede okumak, size hayatınız boyunca yararlanabileceğiniz en iyi fırsatlardan birisi olabilir. Bu sayede hayata dair duruşunuz daha da güçlenir ve yapabileceklerinizin seçenekleri çoğalır.

University of Birmingham da bu konuda en köklü yerlerden birisi sayılıyor. 1800’lü yılların başlarında kurulmuş ve 1900’lerden itibaren üniversite ismiyle eğitimine devam etmiş olan University of Birmingham, sizlere yurtdışında okumanın zaten var olan avantajlarından çok daha ötesini sunuyor.

Eğer University of Birmingham içerisinde siyaset bilimi okumak gibi bir amacınız varsa, bunun için en doğru yerlerden birisinde olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bünyesi içerisinde yaptığı anlaşmalar sebebiyle NATO ve UN (Birleşmiş Milletler) ile yaptığı işbirliği, bu okulda aldığınzı eğitimle birlikte bu kurumlarda staj yapabilmenizi ya da aktif olarak görev alarak çalışmaya başlayabilmenize de imkan sunuyor.

150’ye yakın ülkeden İngiltere’ye gelen yaklaşık olarak 5,000 civarında uluslararası öğrencinin aynı anda öğrenim gördüğü bu kurumda, ülkemizde de oldukça tanıdık bir sistem olan Erasmus ile ya da öğrenci değişimi olarak adlandırılabilecek yöntemlerle okumak da mümkün. Bunun yanı sıra, yüksek lisans ya da lisans programlarına kabul almak konusunda yapacağınız girişimler de mutlaka sonuç vermektedir.

Kampüs ortamında üniversite eğitimi almak istiyorsanız ve bu konuda daha önceden tecrübe sahibi olmuşsanız, University of Birmingham içerisindeki her türlü imkan size kampüs ortamını sağlayacak diyebiliriz. Örnek bir kampüs alanı olarak gösterilen okul arazisi, hem spor olanaklarıyla, hem de yaşam kalitenizi yüksek tutacak olan sorunsuz düzeniyle sizleri şehrin içinde yaşıyormuşçasına mutlu edecek.

Hayatınızın geriye kalan kısmını olumlu anlamda etkileyecek olan kararlar verme noktasındaysanız ve eğitim hayatınızı yurtdışında sürdürmek istiyorsanız, University of Birmingham tercih edilebilecek okullar arasına çoktan girmiş durumda.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar