York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University of Bedfordshire

University of Bedfordshire

University of Bedfordshire

İngiltere’ye üniversite eğitimi almak üzere gitmek ve İngiltere’de yaşamak hedeflerini önüne koyanların pek çoğu, yaşamak için seçebilecekleri şehirler arasında Londra’dan bahsediyor ve bir süre sonra burada hayatlarını sürdürmeyi planlıyor. Ancak Londra’nın merkez bölümlerinin oldukça pahalı olduğunu ve zaman zaman bütçenizde ciddi sorunlar yaratabileceğini de gözönünde bulundurmamız şart. Yine de Londra’ya yakın bir bölgede yaşamak, üniversite eğitimini burada sürdürmek ve bu şehrin imkanları...

İngiltere’ye üniversite eğitimi almak üzere gitmek ve İngiltere’de yaşamak hedeflerini önüne koyanların pek çoğu, yaşamak için seçebilecekleri şehirler arasında Londra’dan bahsediyor ve bir süre sonra burada hayatlarını sürdürmeyi planlıyor. Ancak Londra’nın merkez bölümlerinin oldukça pahalı olduğunu ve zaman zaman bütçenizde ciddi sorunlar yaratabileceğini de gözönünde bulundurmamız şart.

Yine de Londra’ya yakın bir bölgede yaşamak, üniversite eğitimini burada sürdürmek ve bu şehrin imkanlarından faydalanmak zor değil. Londra bölgesinin kuzey taraflarında yer alan Bedfordshire de bu konuda seçim sebebi olabilecek yerler arasında bulunuyor. University of Bedfordshire’de okumak, size Londra’ya yakın bir alanda yaşamanın anahtarı olabilir.

Uluslararası öğrenci kabulü konusunda İngiltere’nin en fazla tercih edilen üniversitelerinden birisi olma özelliğini taşıyan University of Bedfordshire, farklı kampüslerde verdiği eğitimle de hem lisans, hem yüksek lisans, hem de doktora öğrencilerini barındırmak konusunda başarılı bir geçmişe sahip.

Muhasebecilik, bilgisayar birimleri, işletme, elektrik ve elektronik mühendisliği, İngiliz dili ve edebiyatı gibi belli başlı bölümlerde eğitim vermekte olan kurum, farklı ilgi alanlarına, yeteneklere ve isteklere sahip olan öğrencilerin her birisine hakettikleri eğitimi sunma çabası içerisindedir.

Başvuru işlemlerinin başlamasının ardından öğrencilerinin neler yapması gerektiği konusunda gerek dökümanları, gerekse de personelleri ile birlikte tam çaba içerisine giren University of Bedfordshire, vize, barınacak yer, burs gibi konularda da insanları mağdur etmekten uzak bir yaklaşım sergilemesiyle tanınmakta. Ayrıca oryantasyon dönemi esnasında yapılan tanışma ve kaynaşma organizasyonları, çeşitli sosyal etkinlikler de University of Bedfordshire’da yaşamanın sizler için zor olmaması açısından tasarlanmış programlar.

Siz de University of Bedfordshire’da eğitim almak konusunu gözden geçirin ve İngiltere eğitimi konusunda yapılacaklara dair edindiğiniz fikirler esnasında bu üniversiteyi de tercih listenizde bulundurun.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar