York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Trinity College Lise Eğitimi

Trinity College Lise Eğitimi

Trinity College Lise Eğitimi

Olağan üstü bir yurtdışı eğitim deneyimine hazır msınız? Kanada'da üniversite gibi diğer yurtdışı eğitim programlarıyla organik bağı olan Trinity College Kanada'da lise programı, Ontario’nun Port Hope bölgesinde yer alan bu seçkin kurum, Kanada'da lise programları arasında fark yaratan eğitim olanakları sunuyor. Uluslar arası öğrenciler tarafından son yıllarda özellikle tercih edilen okulların başında yer alıyor. Okul bünyesindeki imkanlara göz atacak olursak ; Kapsamlı AP kursları, 100 dönüm kı...

Olağan üstü bir yurtdışı eğitim deneyimine hazır msınız? Kanada'da üniversite gibi diğer yurtdışı eğitim programlarıyla organik bağı olan Trinity College Kanada'da lise programı, Ontario’nun Port Hope bölgesinde yer alan bu seçkin kurum, Kanada'da lise programları arasında fark yaratan eğitim olanakları sunuyor. Uluslar arası öğrenciler tarafından son yıllarda özellikle tercih edilen okulların başında yer alıyor. Okul bünyesindeki imkanlara göz atacak olursak ; Kapsamlı AP kursları, 100 dönüm kırsal alan içerisinde yer alan tesisler ve kampüs, akademik gezi fırsatları, 3 tiyatro salonu, 9 müzikal koro topluluğu, spor takımları, kapsamlı hizmet öğrenimi ve seyahat imkânları, örnek gıda hizmetleri, % 100 üniversite kabulü gibi pek çok imkan sayabiliriz. Kanada'da lise eğitimi veren Trinity College 3 kelime ile; Tamamlanmış, aydınlatıcı ve enerjik bir eğitim kurumudur. TCS öğrencileri, okulun sadece akademik potansiyeline ulaşmanın ötesine geçerler. Tutkular, yetenekler ve becerilerin gerçekleştirilmesinin sınıf duvarlarının çok ötesine geçebilmesi için kendilerinin tüm yönlerini araştırmakla ilgilenirler.

1865 yılında kurulan Trinity College , Kanada'da lise eğitimi veren okulların arasında en eski, en saygın eğitim kurumlarından bir tanesi oldu. Okul, hem uzun süredir devam eden TCS geleneği hem de 21. yüzyıl eğitimine yeniden düşünülmüş, yeniden canlandırılmış bir yaklaşım olarak, akademik, hizmet öğrenimi, atletizm ve sanata dengeli bir vurgu yapıyor. Bu destekleyici toplulukta, öğrencilerin karakter, amaç, hizmet ve vizyon liderleri olabilmesi için kalp ve zihin alışkanlıkları geliştirmeleri beklenir. Trinity College özel Kanada liselerinden biridir ve kendi özel müfredatını uygular.

Matematik, Bilim, Edebiyat, Sosyal Bilgiler Temel Bilgisi, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler,Yabancı Dil, Güzel Sanatlar, Bilgisayarlar ve Teknoloji gibi ana dersler uygulanmaktadır. Ayrıca AP (Advanced Placement) programları bulunmaktadır. Okul kapasitesi 565 öğrenciyi kapsar. Yurtlar tam donanımlı, konforlu ve güvenlidir. Etkinlik ve aktivite programları oldukça zengindir. Niagara Şelalesi gibi dünyaca ünlü doğa harikalarına, tarihi ve kültürel lokasyonlara haftasonları gezi programları düzenlenmektedir. Konaklama, yeme içme ve tüm organizasyonlar okul ücretine dahildir. Kanada' da lise eğitimi almak adına sizleri Nişantaşı' ndaki York Education ofisimize bekliyoruz. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Trinity College
  • Seviye
   : Ortaokul, Lise, AP kursları, Akademik kurslar, Genç liderler kursu
  • Konaklama
   : Yurt
  • Dahili Hizmetler
   : Kütüphane, Tiyatro, Sanat derslikleri, Özel donanımlı müzik derslikleri, Video konferans salonları, Uzay gözlemevi ve teleskop
  • Fiyat
   : 68500 CAD ' dan başlayan fiyatlarla.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar