York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

Huron Yerlileri’nin dilindeki deyimle, dünyadaki en büyük buluşma noktası “Toronto” bünyesindeki seçkin okullarda ihtiyaca yönelik ve ayrıcalıklı dil okulu programları ile kaliteli ve tam kapsamlı eğitim hizmeti sunar. Bu şehirde, Amerikan yaşam tarzı ve İngiliz asaletinin hakimiyeti ile eski dünya ve yeni dünya buluşur. Londra ya da New York kadar kolayca trend olabilecek, Kanada’daki en büyük şehir olan Toronto, 100’den fazla ülkeden gelmiş 5 milyon nüfusu ile oldukça farklı çeşitliliğe sahip ...

Huron Yerlileri’nin dilindeki deyimle, dünyadaki en büyük buluşma noktası “Toronto” bünyesindeki seçkin okullarda ihtiyaca yönelik ve ayrıcalıklı dil okulu programları ile kaliteli ve tam kapsamlı eğitim hizmeti sunar. Bu şehirde, Amerikan yaşam tarzı ve İngiliz asaletinin hakimiyeti ile eski dünya ve yeni dünya buluşur. Londra ya da New York kadar kolayca trend olabilecek, Kanada’daki en büyük şehir olan Toronto, 100’den fazla ülkeden gelmiş 5 milyon nüfusu ile oldukça farklı çeşitliliğe sahip bir şehirdir. Şehir dağlar ve denizler arasında kurulmuş, rengarenk, capcanlı ve Kuzey Amerika’daki en güvenli ve temiz şehirlerden biridir. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yurt dışı eğitim, kariyer ve akademik gelecek planlayan kişiler için tam kapsamlı dil eğitim olanaklarını bir arada buluşturan Toronto dil okulu seçeneklerinden en uygun olanları değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Kozmopolit şehir Toronto, boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebileceğiniz ilgi çekici, popüler parklar ve meydanlara sahiptir. Şehirde ayrıca çok sayıda tiyatro, sanat galerileri, sinemalar ve müzeler bulunur. Toronto ’da ayrıca, eğlenceli spor etkinliklerinin de tadını çıkarmak mümkündür. Eğitim süresince konaklama adına değerlendirilebilecek bir çok ayrıcalık da mevcuttur. Geniş ve ihtiyaca yönelik konaklama seçeneklerinin içinden en uygun olanlara kolayca ulaşmak mümkündür.

Toronto dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar