York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

TOEFL

TOEFL

Yabancı dil sınavları her alanda karşımıza çıkar. Mümkün olan en güzel çözüm ise bir kerede gereken puanı almak ve istediğimiz her iş alanında başvurumuzu yapmaktır. Bu gibi sınavlarda yabancı dil seviyeniz kelimeler veya cümlenin boşluğunu doldurmak ile ölçülmez. Sizlerden Türkçe paragraf sorularında ki performansları beklerler. Anlatımın akışını bozan kelimeleri bulmak, paragrafın sonuna eklenecek cümleleri tamamlamak ve anlatım bozukluklarını bulmak şeklinde hakimiyet gerektiren sorular ile s...

Yabancı dil sınavları her alanda karşımıza çıkar. Mümkün olan en güzel çözüm ise bir kerede gereken puanı almak ve istediğimiz her iş alanında başvurumuzu yapmaktır. Bu gibi sınavlarda yabancı dil seviyeniz kelimeler veya cümlenin boşluğunu doldurmak ile ölçülmez. Sizlerden Türkçe paragraf sorularında ki performansları beklerler. Anlatımın akışını bozan kelimeleri bulmak, paragrafın sonuna eklenecek cümleleri tamamlamak ve anlatım bozukluklarını bulmak şeklinde hakimiyet gerektiren sorular ile sizleri sınarlar. Bu tarz soruların cevaplarını doğru yanıtlamak ve başarılı olmak için disiplinle çalışmak ve emek vermek gerekir.
TOEFL sınavlarına hazırlanmak bilgi birikimi gerektir. Öncelikle sağlam bir dil bilginizin ve alt yapınızın olması gerekir. Ardından sınavlara uygun test tekniklerini öğrenmek ve deneyimlerinizi arttırma sürecine girmeniz gerekir. Genelde sınavlara hazırlık süreci içerisinde yardım almanız önerilir. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde akademik sınavlara hazırlık konusunda destek çalışmaları yer alır. Bu çalışmalar kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak alanında deneyimli eğitmen kadrosu ile gerçekleştirilir. Ayrıca isterseniz yurt dışı programlarına da göz atabilirsiniz. Yurt dışı eğitimleri çerçevesinde alacağınız TOEFL sınav bilgisi çok daha başarılı olmanızı sağlayabilir. TOEFL kursu, sizler için eksiksiz olmalıdır. Alacağınız eğitim ve sınav taktikleri çok önemlidir. Tercih edeceğiniz ülke içerisinde pratik yapmanızı ve tam kapsamlı eğitim almanızı sağlayan kurslar size yardımcı olabilir. Dil sınavlarından alacağınız yüksek puan sizlere kariyer anlamında olumlu geri dönüşler sağlayacaktır.

Size en uygun TOEFL sınavına hazırlık seçeneklerini danışanlarımızdan ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. 
Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0212 231 6954 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar