York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

The University of Aberdeen

The University of Aberdeen

The University of Aberdeen

İngiltere’ye yakın bir bölgede yaşamak, yabancı dilde eğitim almak ve İngilizce’yi anadili olarak konuşan insanların yanında bulunmak, size ileriki dönemler içerisinde yurtdışında yaşamak konusunda oldukça fazla avantaj sağlayabilecek olan seçenekler arasında bulunmaktadır. İskoçya içerisinde eğitim almak ve üniversiteye gitmek de bununla eşdeğer konumdadır. Hem daha uygun fiyatlarla eğitim almak ve yaşamınızı sürdürmek, hem de İngiltere’ye oldukça yakın bir lokasyonda bulunmak, İskoçya’da ünive...

İngiltere’ye yakın bir bölgede yaşamak, yabancı dilde eğitim almak ve İngilizce’yi anadili olarak konuşan insanların yanında bulunmak, size ileriki dönemler içerisinde yurtdışında yaşamak konusunda oldukça fazla avantaj sağlayabilecek olan seçenekler arasında bulunmaktadır. İskoçya içerisinde eğitim almak ve üniversiteye gitmek de bununla eşdeğer konumdadır. Hem daha uygun fiyatlarla eğitim almak ve yaşamınızı sürdürmek, hem de İngiltere’ye oldukça yakın bir lokasyonda bulunmak, İskoçya’da üniversiteye kayıt olmakla mümkün.

The University of Aberdeen de size bu avantajı sağlayabilecek olan okullardan birisi olarak kayıtlara geçmiş durumda. İskoçya’nın en köklü ve en başarılı okullarından birisi olarak bilinen ve dünya çapında tanınırlığı olan The University of Aberdeen, dünyada ilk defa İngilizce eğitim veren 5. kurum olarak tarihi bir öneme sahiptir. Ayrıca kuruluş yılının 1495 olması da, bu süre içerisinde biriktirdiği kültüre, kuruluşun köklü bir alan olduğuna dair en büyük belgelerden birisi.

Her yıl 120’nin üzerindeki ülkeden uluslararası öğrenci kabul eden ve onların yıllar sonra hayata oldukça iyi ve avantajlı bir yerden başlamasına yardımcı olan The University of Aberdeen, bünyesinde barındırdığı onlarca akademik program, yüzlerce ders ve elbette ki tüm bunların eğitimini verebilecek olan pek çok kaliteli akademisyenle sizleri bekliyor

İngilizce konuşmak, akıcı bir şekilde iletişim kurmak ve yazma, okuma gibi işin teknik kısımlarına hakim olmak, The University of Aberdeen’in bünyesine kayıt yaptıracak ve eğitim alacak olan öğrencilerinden en önemli beklentilerinden birisi. Bu ihtiyacı karşılamak için üniversite bünyesinde bulunan kurslara yazılabilir ya da firmamız içerisinde yer alan pek çok yurt dışı eğitim seçeneğine göz atarak, dilinizi geliştirmenizin ardından akademik hayatınıza başlayıp, bu süreci çok daha hızlı ve kusursuz şekilde atlatabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar