York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

The London School of English Dil Okulu

The London School of English Dil Okulu

The London School of English Dil Okulu

1912 yılında kurulan London School of English, Londra’nın merkezinde, fakat gürültüden ve kalabalıktan uzak olmayı başarabilen iki muhteşem kampüsü ile, bir çok alana yönelik dil eğitimi sunar. 1912’den bu yana dil eğitimi alanında kendini geliştirmiş ve adını dünyaya duyurmus olan The London School of English dil okulları kısa sürede başarı ve ün sahibi olmuş bir kurumdur.  London Holland ParkHolland Park Londra ’da bulunan en iyi yaşam alanlarından bir tanesidir. Kensington'da bulunan seçkin ...

1912 yılında kurulan London School of English, Londra’nın merkezinde, fakat gürültüden ve kalabalıktan uzak olmayı başarabilen iki muhteşem kampüsü ile, bir çok alana yönelik dil eğitimi sunar. 1912’den bu yana dil eğitimi alanında kendini geliştirmiş ve adını dünyaya duyurmus olan The London School of English dil okulları kısa sürede başarı ve ün sahibi olmuş bir kurumdur. 

London Holland Park
Holland Park Londra ’da bulunan en iyi yaşam alanlarından bir tanesidir. Kensington'da bulunan seçkin mağazalara ve Nothinghill Gate’e yakın bir mesafede yer alır. Şehir içerisinde bulunan en büyük alışveriş merkezi Westfield’a yürüyerek birkaç dakika uzaklıktadır. Hem genç öğrenciler için hem de deneyimli profesyoneller için dil eğitim programları mevcuttur.

London Westcroft Square
Westcroft Square Chiswick’te hoş mağazaların olduğu ve yaşamaya elverişli canlı ve güvenli bir alanda bulunur. Okul konaklama noktalarından yürüyerek sadece 3 dakika mesafede yer alır. Okul sizlere genel İngilizce, üniversite için İngilizce ve sınav hazırlıkları programları sunar. İhtiyaca yönelik tasarlanan ve profesyonel olarak uygulanan eğitim çalışmaları esas alınarak hizmet verilir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : The London School of Englishg
  • Seviye
   : Dil eğitim programları dahilinde; Intensive General English, English for University, Academic Year, FCE Cambridge First Certificate, CAE Cambridge Certificate in Advanced English ve IELTS International English Language Testing System alanlarında eğitim olanağı mevcuttur. Dersler haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : The London School of English bünyesinde isteğe bağlı olarak residence odalarda, kısa süreli kiralık dairelerde ya da hotelde konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, aktiviteler, akıllı tahta, üniversite danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi, öğrenci salonu, kafeterya, mağaza, galeri ve restoranlar
  • Fiyat
   : Haftalık 320 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar