York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

The London School Of English Canterbury

The London School Of English Canterbury

The London School Of English Canterbury

"İngiltere dil okulları kapsamında kurulmuş ilk eğitim kurumlarından olan The Londan School of English dil okulu, uzun yıllarında getirdiği tecrübe ve alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan profesyonle müfredatı ile her yıl onlarca farklı ülkeden, yüzlerce farklı öğrenciye yabancı dil eğitimi veriyor." Yıllardan beri süre gelen tecrübesi ve profesyonel müfredatı ile dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere seçkin programları kapsamında farklı kategorilerde İngiltere dil okulu progr...

"İngiltere dil okulları kapsamında kurulmuş ilk eğitim kurumlarından olan The Londan School of English dil okulu, uzun yıllarında getirdiği tecrübe ve alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan profesyonle müfredatı ile her yıl onlarca farklı ülkeden, yüzlerce farklı öğrenciye yabancı dil eğitimi veriyor."

Yıllardan beri süre gelen tecrübesi ve profesyonel müfredatı ile dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere seçkin programları kapsamında farklı kategorilerde İngiltere dil okulu programları sağlayan bu okul, uzun dönemli İngilizce dil kursu katılımlarına yönelik gerçekleştirdiği başarılarla, yurtdışı eğitim bünyesinde İngiltere'de üniversite okumak isteyen kişileri, üniversiteye dahil etmeyi başardılar. Bu dil okulu programının kuruluş tarihi olan 1912’den bu yana dil eğitimi alanında kendini geliştirmiş ve adını dünyaya duyurmus olan The London School of English İngiltere dil okulları her seviyeden İngilizce dil bilgisine sahip kişilere kapısını açıyor. The London School of English İngiltere dil okulu,  Londra’nın kalbine yakın iki muhteşem kampüste genel İngilizce, sınavlara hazırlık, ticari İngilizce ve daha pek çok özelleştirilmiş İngilizce dil kursu programıyla hizmet sunmaktadır.

Canterbury bölgesinde bulunan okul 1991 senesinde kurulmuş ve Londra'dan sadece 1 saatlik uzaklıkta bulunur. Şehrin 3 tarafı denizle çevrilidir. Plajları ve ünlü golf sahaları mevcuttur. Okulda sizlerle aynı fikirde ve benzer hedefleri olan dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışabilirsiniz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 4 Hafta £ 430
   1 - 5 Hafta £ 424
   1 - 6 Hafta £ 419
   1 - 7 Hafta £ 415
   1 - 8 Hafta £ 411
   1 - 9 Hafta £ 408
   1 - 10 Hafta £ 404
   1 - 11 Hafta £ 400
   1 - 12 Hafta £ 397
   1 - 13 Hafta £ 394
   1 - 14 Hafta £ 391
   1 - 15 Hafta £ 388
   1 - 16 Hafta £ 385
   1 - 17 Hafta £ 382
   1 - 18 Hafta £ 379
   1 - 19 Hafta £ 376
   1 - 20 Hafta £ 373
   1 - 21 Hafta £ 370
   1 - 22 Hafta £ 368
   1 - 23 Hafta £ 365
   1 - 24 Hafta £ 362
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   20 - 30
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : The London School of English
  • Seviye
   : The london School of English bünyesinde; Successful Communication for Professionals – Micro-Group, SCP Combination Courses, One-to-One Specialised Training, Effective Lecturing Skills in English alanlarına yönelik dil eğitimleri mevcuttur. Dersler seçilen alana bağlı olarak haftada minimum 20 maximum 30 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Aile Yanı, Otel konaklaması, Daire ve Residence oda seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, kütüphane, kafe ,kantin, akıllı tahta, bireysel çalışma odası, öğrenci salonu, ücretsiz bilgisayar salonu
  • Fiyat
   : Haftalık 320 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar