York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

The London College of Business Studies

The London College of Business Studies

The London College of Business Studies

Üniversitede işletme eğitimi almak ve bu eğitim esnasında elde edilen bilgileri iş yaşamı esnasında kullanarak bir kariyer planı oluşturmak, bahsi geçen bölümü okumak isteyen öğrenciler için ana amaçlardan birisi olmaktadır. Yurtdışında, kaliteli bir okulda üniversite eğitimine başlamak ve çıtayı biraz daha yükseltmek ise, sizi hayallerinizin bile çok ötesine geçirebilecek bir noktaya taşıyabilir. LCIBS kısa adıyla bilinen The London College of Business Studies de bu durumda sizleri çok daha il...

Üniversitede işletme eğitimi almak ve bu eğitim esnasında elde edilen bilgileri iş yaşamı esnasında kullanarak bir kariyer planı oluşturmak, bahsi geçen bölümü okumak isteyen öğrenciler için ana amaçlardan birisi olmaktadır. Yurtdışında, kaliteli bir okulda üniversite eğitimine başlamak ve çıtayı biraz daha yükseltmek ise, sizi hayallerinizin bile çok ötesine geçirebilecek bir noktaya taşıyabilir.

LCIBS kısa adıyla bilinen The London College of Business Studies de bu durumda sizleri çok daha ileriye götürebilecek okullar arasında bulunuyor. Dünyanın en iyi işletme fakülteleri arasında başı çeken okulun tarihi 18. yüzyıla kadar uzanmakta.

Verdiği kurslar itibariyle yaklaşık 3 ay ile 1,5 yıl arasında değişebilen sürelerde eğitiminizi devam ettirebileceğiniz The London College of Business Studies (LCIBS) kurs bitimi sonlarında yaptığı sınav ile öğrencisinin başarısını ölçmekte ve puan vermektedir.

The London College of Business Studies (LCIBS) içerisinde yapılan eğitimlerin tamamı İngilizce olduğu ve üniversite düzeyinde dersler verildiği için İngilizceye oldukça hakim bir şekilde okula başlamanız şarttır. En azından upper intermediate ya da tavsiye edilen haliyle advance kurlarını bitirmiş olarak bu okula gitmeniz, dil problemi dolayısıyla ortaya çıkacak sorunları engelleyeck ve müfredatı öğrenmeye başladığınız esnada okumasını yapacağınız makalelerde de size fazladan avantaj sağlayacaktır.

Bloomsbury içerisinde yer alan The London College of Business Studies (LCIBS), temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, kültür ve sanat faaliyetlerini kaçırmadan takip edebileceğiniz oldukça ideal bir yerin içerisinde bulunmaktadır. Hem Londra merkezinin pahalılığından, gürültüsünden ve kalabalığından uzak, hem de cazibe merkezlerine yakın bir konumda bulunan bu okul, sizlere unutulmaz bir eğitim dönemi yaşatabilir.

The London College of Business Studies (LCIBS) eğitim programları hakkında bilgi almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar