York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Texas Wesleyan University Fort Worth

Texas Wesleyan University Fort Worth

Texas Wesleyan University Fort Worth

Üniversiteler arasında oldukça başarılılar arasında yer alan ve sürekli hizmet politikası eşliğinde eğitim veren oldukça özel öğrencilerin bulunduğu ve genel anlam itibari ile elit tabakaya seslenen bir üniversite olmak bizlerin en onur duyduğu meseledir. Lisans bölümlerin de genel anlamda sosyal hayatın karşımıza çıkarabileceği ve bu eş değerliklerdeki programları ders olarak veriyor ve bu tarz programların aynı zamanda da doktora programlarını üstleniyoruz. Hangi ana bilim dalında olursanız ol...

Üniversiteler arasında oldukça başarılılar arasında yer alan ve sürekli hizmet politikası eşliğinde eğitim veren oldukça özel öğrencilerin bulunduğu ve genel anlam itibari ile elit tabakaya seslenen bir üniversite olmak bizlerin en onur duyduğu meseledir. Lisans bölümlerin de genel anlamda sosyal hayatın karşımıza çıkarabileceği ve bu eş değerliklerdeki programları ders olarak veriyor ve bu tarz programların aynı zamanda da doktora programlarını üstleniyoruz. Hangi ana bilim dalında olursanız olun, lisansın il yılında bizler için hazırlık öğrencisi konumunda olacaksınız. Ve hemen ardından, sizlere sunacağımız oldukça başarılı ve oldukça alanında uzman hocalar ile her anlamda gelişme sağlayacak ve ruhsal anlamda da kampus hayatının size bir katkısı olarak yeterince sosyal bir insan olacaksınız. Mutlaka yaklaşık 24 ülkeden gelen, ki bu en minimum rakamdır, arkadaşlarınız olacaktır. Sizler farklı ırklar ve farklı diller ile arkadaşlık kurarak çok daha uluslar arası bir kültür seviyesine ulaşacaksınız. 

Sizler, her anlamda donanımlı olabilmek adına, çok fazla konferansın ve çok fazla seminerlerin yer aldığı bir üniversitede olacağınızı da unutmayın. Her ana bilim dalı için kendi alanında uzmanlaşmış olan hocalar ve eğitimciler ile sürekli fikir alışverişlerinde bulunmanız sağlanacak ve bu anlamda yeterince dolu bir öğrenci olacaksınız. Texas Wesleyan University ile oldukça kaliteli bir hayatınız olsun.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar