York Eğitim Danışmanlığı

Talk San Francisco Dil Okulu

Talk San Francisco Dil Okulu

Talk San Francisco Dil Okulu

TALK dil okulu, San Francisco’nun güneyinde, Belmont, California kentinde, Notre Dame de Namur University'nin 55 hektarlık kampüsü içinde yer alır. Kampüse 20 dakika uzaklıkta, Google, Yahoo ve Facebook gibi teknoloji devlerini barındıran dünyaca ünlü Silikon Vadisi bulunur. Birçok alana yönelik seçkin programlar kapsamında dil eğitimi veren kurum, profesyonel ve özverili kadrosu ile eğitim çalışmalarını tam donanımlı sınıflarda ve farklı milletten öğrencilere yer vererek gerçekleştirir. Kampüs ...

TALK dil okulu, San Francisco’nun güneyinde, Belmont, California kentinde, Notre Dame de Namur University'nin 55 hektarlık kampüsü içinde yer alır. Kampüse 20 dakika uzaklıkta, Google, Yahoo ve Facebook gibi teknoloji devlerini barındıran dünyaca ünlü Silikon Vadisi bulunur. Birçok alana yönelik seçkin programlar kapsamında dil eğitimi veren kurum, profesyonel ve özverili kadrosu ile eğitim çalışmalarını tam donanımlı sınıflarda ve farklı milletten öğrencilere yer vererek gerçekleştirir. Kampüs ortamı öğrenciler için rahat ve huzur verici bir atmosfere sahiptir. Canlı ve renkli kampüs ortamında sosyalleşme ve dil becerilerinizi geliştirme şansı bulabilirsiniz. Öğrenciler ayrıca ders dışındaki zamanlarında Six Flags Eğlence Parkı, Napa Valley ve Lake Tahoe gibi heyecan verici yerlere günü birlik veya hafta sonu gezilerine katılabilirler.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : TALK
  • Seviye
   : Talk kapsamında sunulan dil eğitim programları arasında; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve uzmanlık kursları yer alır. Dersler alana yönelik olarak haftada 20 ve 25 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Talk bünyesinde, üniversite kampüsündeki öğrenci yurdunda ya da aile yanında konaklama seçenekleri mevcuttur. **Ayrıca dileyen öğrencilere alternatif olarak Boston ve Miami'de yer alan residence odalarda konaklama seçeneği de sunulmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Kafelere, restoranlara yürüme mesafesi, aynı zamanda San Francisco ve Silicon Vadisine ulaşım, yerel organik yiyecekler satan kafeterya, mükemmel bir çalışma, rahatlama ve sosyal medyanızı kontrol edebileceğiniz alanı sağlayan büyük kütüphane, keyifli öğrenci ortamı ve Amerikan üniversite öğrencilerini tanıma fırsatı, bilgisayar laboratuarları ve kampüs boyunca ücretsiz Wi-Fi erişimi vardır. Ayrıca hafta boyunca eğlenceli ve heyecan verici aktiviteler düzenlenir.
  • Fiyat
   : Haftalık 190 $'dan başlayan fiyatlarla

İlgili Programlar/Okullar