York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Talk San Francisco Dil Okulu

Talk San Francisco Dil Okulu

Talk San Francisco Dil Okulu

TALK dil okulu, San Francisco’nun dünyaca ünlü Fisherman’s Wharf‘da Anchorage Meydanında yer almaktadır. Okul öğrencilerin gezebileceği ve sosyalleşebilecekleri tarihi, kültürel, eğlence merlkezleri ve restoranlara yürüme mesafesindedir. Modern ve geniş sınıflar, interaktif teknoloji ve samimi karşılama ortamı ile Talk dil okulunda öğrenciler dünyanın en hareketli şehirlerinden biri olan San Francisco'nun enerjisini hissederek İngilizce öğrenme şansını bulurlar. Talk dil okulu öğrencilerine gene...

TALK dil okulu, San Francisco’nun dünyaca ünlü Fisherman’s Wharf‘da Anchorage Meydanında yer almaktadır. Okul öğrencilerin gezebileceği ve sosyalleşebilecekleri tarihi, kültürel, eğlence merlkezleri ve restoranlara yürüme mesafesindedir. Modern ve geniş sınıflar, interaktif teknoloji ve samimi karşılama ortamı ile Talk dil okulunda öğrenciler dünyanın en hareketli şehirlerinden biri olan San Francisco'nun enerjisini hissederek İngilizce öğrenme şansını bulurlar. Talk dil okulu öğrencilerine genel İngilizce, tam zamanlı İngilizce, yarı zamanlı İngilizce, yoğun İngilizce, bire bir İngilizce, TEOFL İBT hazırlık gibi bir çok program sunar.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : TALK
  • Seviye
   : Talk kapsamında sunulan dil eğitim programları arasında; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve uzmanlık kursları yer alır. Dersler alana yönelik olarak haftada 20 ve 25 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Öğrenci yurdunda ya da aile yanında konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Kafelere, restoranlara yürüme mesafesi, aynı zamanda San Francisco ve Silicon Vadisine ulaşım, yerel organik yiyecekler satan kafeterya, mükemmel bir çalışma, rahatlama ve sosyal medyanızı kontrol edebileceğiniz alanı sağlayan büyük kütüphane, keyifli öğrenci ortamı ve Amerikan üniversite öğrencilerini tanıma fırsatı, bilgisayar laboratuarları ve kampüs boyunca ücretsiz Wi-Fi erişimi vardır. Ayrıca hafta boyunca eğlenceli ve heyecan verici aktiviteler düzenlenir.
  • Fiyat
   : Haftalık 355 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar