York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Talk Boston Dil Okulu

Talk Boston Dil Okulu

Talk Boston Dil Okulu

  Seçkin Amerika dil okulu programlarından bir tanesi, Boston Talk dil okulu olarak karşınızda. Popüler Amerikan spor takımları Red Sox, Celtics ve Bruins’in evi olan Boston şehrinde bulunan Talk dil okulu, mükemmel bir akademik çevre ile çevrilmiş olup, bir çok olanağı içinde barındırıyor. İngilizce dil kursu görmek için ideal bir atmosfere sahiptir ve en çok tercih edilen okullar arasında yer alan Boston Talk Amerika dil okulu, . 4.5 milyon nüfuslu büyükşehir Boston aynı zamanda Harvard ve MI...

 

Seçkin Amerika dil okulu programlarından bir tanesi, Boston Talk dil okulu olarak karşınızda. Popüler Amerikan spor takımları Red Sox, Celtics ve Bruins’in evi olan Boston şehrinde bulunan Talk dil okulu, mükemmel bir akademik çevre ile çevrilmiş olup, bir çok olanağı içinde barındırıyor. İngilizce dil kursu görmek için ideal bir atmosfere sahiptir ve en çok tercih edilen okullar arasında yer alan Boston Talk Amerika dil okulu, . 4.5 milyon nüfuslu büyükşehir Boston aynı zamanda Harvard ve MIT gibi 50’den fazla üniversite ve yüksek okula ev sahipliği yapıyor.

Yani, Boston tamamiyle yurtdışı eğitim başkenti. Bu nedenle öğrenci popülasyonu oldukça fazladır. TALK Boston, dinamik bir kentin heyecanı içinde rahat bir ortam sunar. Bir TALK öğrencisi olarak eğitim liderleri ve çalışan kadrosu tarafından özenle karşılanma ve hizmet görme şansına sahipsiniz. İnteraktif teknoloji ile donatılmış sınıflarda farklı milletten öğrencilerin katılımı ile profesyonel ve kaliteli çalışmalar ile ders uygulanır. Rahat ve kolay ulaşım imkanlarına sahip olan Boston'da ders dışındaki zamanlarınızı değerlendirmek için New York City, Washington DC, ve Cape Cod gibi civar kentlere haftasonu ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz.

Amerika dil okulu programları, kendi içlerinde müfredat açısından benzerlikler taşısa da nitelik ve nicelik açısından çok büyük farklar barındırıyor. Yurtdışı eğitim programları, özellikle Amerika’da eğitim bünyesindeki dil okulları etkinlik, üniversitelerle ilişki ve şirketlerle ilişki açısından hepsi farklı farklı avantajlar getiriyor. Örneğin, TALK Boston dil okulu ile iş İngilizcesi eğitimi alırsanız, eğitmeniniz sektörel olarak sizinle aynı yerden geliyor olacaktır ve size, sadece sektörel İngilizceyi değil aynı zamanda sektöre dair ipuçlarıyla sizlere eğitim verirler. Ya da Amerika’da üniversite gibi bir hayaliniz varsa, TOEFL, IELTS ya da SAT gibi sınavlarda ne gibi sorular isteniyor ve mental açıdan nasıl hazırlanılması gerekiyorsa, sizleri tam olarak o sınava yönelik hazırlamayı başarıyorlar.

Boston TALK Amerika dil okulu müfredatı içerisinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve uzmanlık kursları yer alır. Dersler alana yönelik olarak haftada 20 ve 25 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.

 Boston TALK Amerika Dil Okulu

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : TALK
  • Seviye
   : Talk kapsamında sunulan dil eğitim programları arasında; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve uzmanlık kursları yer alır. Dersler alana yönelik olarak haftada 20 ve 25 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Talk bünyesinde, Boston rezidansları– ESL Townhouse (tek/çift kişilik) ya da aile yanında konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Tarihi binada özel tasarımlı modern bir okul, güneş alan geniş, ferah sınıflar, interaktif sınıf teknolojisi ve ücretsiz Wi-Fi, büyük resepsiyon alanı ve öğrenci oturma salonları, bilgisayar odası
  • Fiyat
   : Haftalık 190 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar