York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sydney Yurt Dışı Dil Okulu

Sydney Yurt Dışı Dil Okulu

Sydney Yurt Dışı Dil Okulu

Avusturalya’nın sahil şehirlerinden biri olan Sydney’de yer alan dil okulu seçenekleri hem çeşitli hemde oldukça verimli program içeriklerine sahiptir. York Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yurtdışı eğitim ve dil okulu düşünen danışanlarımız için yaptığımız araştırmalar sonucu Sydney’de yer alan seçkin okulların güvenli kampüslerini ve yüksek standartlarda eğitim veren programlarını tercih etmeye özen göstermekteyiz. Sydney oldukça canlı ve özellikle yaz aylarında turist ağırlayan önemli loka...

Avusturalya’nın sahil şehirlerinden biri olan Sydney’de yer alan dil okulu seçenekleri hem çeşitli hemde oldukça verimli program içeriklerine sahiptir. York Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yurtdışı eğitim ve dil okulu düşünen danışanlarımız için yaptığımız araştırmalar sonucu Sydney’de yer alan seçkin okulların güvenli kampüslerini ve yüksek standartlarda eğitim veren programlarını tercih etmeye özen göstermekteyiz. Sydney oldukça canlı ve özellikle yaz aylarında turist ağırlayan önemli lokasyonlardan biridir. Bu nedenle dil okullarına her ülkeden katılım mevcut olduğu için dil eğitimleri çok uluslu sınıflarda gerçekleştirilir. Böylelikle dil eğitimi sırasında farklı milletlerden insanlarla bir arada pratik yapma ve farklı kültürleri tanıma şansı elde edebilirsiniz. Sydney renkli ve keyifli atmosferiyle dikkat çeken bir sahil sehri olması nedeniyle ders dışında da bünyesinde yer alan bir çok farklı etkinliğe dahil olmak ve keyifli vakit geçirmek mümkündür.

Sydney dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0 216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar