York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Swan Dublin Dil Okulu

Swan Dublin Dil Okulu

Swan Dublin Dil Okulu

"İrlanda dil okulları kapsamında son yıllarda hayli popüler hale gelen Swan Dublin dil okulu, sahip olduğu uzman eğitmen kadrosu ve yoğun dil eğitim müfredatı ile öğrencilerini yalnızca yabancı dil sınavlarına değil, iş İngilizcesi ve akademik İngilice'ye de hazır hale getirir." Swan olarak adlandırılan İrlanda dil okulu, son yıllarda dil eğitimi için en çok tercih edilen popüler lokasyonlardan biri olan Dublin'de, 25 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Yurt dışı eğitim amacıyla katılım sağlayan...

"İrlanda dil okulları kapsamında son yıllarda hayli popüler hale gelen Swan Dublin dil okulu, sahip olduğu uzman eğitmen kadrosu ve yoğun dil eğitim müfredatı ile öğrencilerini yalnızca yabancı dil sınavlarına değil, iş İngilizcesi ve akademik İngilice'ye de hazır hale getirir."

Swan olarak adlandırılan İrlanda dil okulu, son yıllarda dil eğitimi için en çok tercih edilen popüler lokasyonlardan biri olan Dublin'de, 25 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Yurt dışı eğitim amacıyla katılım sağlayan  öğrenciler için ideal bir ortamda ve İrlanda'nın geleneksel atmosferinde seçkin programlarını uygulamaya devam ediyor. Dublin'nin kalbinde Grafton Street'de hareketli ve canlı bir bölgede yer verdiği merkezinde, profesyonel eğitim kadrosu ve özverili personelleri ile öğrencilerin konforlu ve verimli bir eğitim süreci geçirmelerini vaat eden yurtdışı dil okulu programlarından sadece bir tanesi. İrlanda'nın sıcak ve cana yakın insanları ve güvenli sosyal ortamı dil eğitimi için ideal ülkelerden biri olduğunu kanıtlıyor.

İrlanda’da yaşam masrafları gibi bir soru işaretiniz varsa; para birimlerinin euro olarak şekillendiğini belirtelim. Lakin, eğitim alacağınız bölgelerde gıda ve yol masrafları beklediğiniz kadar büyük bir masraf çıkarmayacak. Bir diğer taraftan, gününüzün çoğunun derslerle ya da etkinliklerle geçileceğini bilmeniz lazım. Dolayısıyla, gıda ve ulaşım dışında pek fazla İrlanda’da yaşam masrafı tüketebileceğiniz yol yok.

İrlanda’da yurtdışı eğitim kategorisinde sık sorulan sorulardan bir diğeri de dil okulu programı esnasında konaklama şartları. Konaklama detayları, danışmanlarımızın uzmanlık alanıdır ve almak istediğiniz eğitim ve paketlere göre konaklama fırsatı önerebiliyorlar. Elbette yaygın olarak tavsiye edilen yurtdışında eğitim konaklama şekli; aile yanı konaklama ya da okul yurtdunda konaklama seçenekleridir.

İrlanda dil okulu programlarından ve iyilerden sayılabilecek olan Swan Dublin İrlanda dil okulu, sizlere Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık ve Birebir dil eğitim çalışmaları yer alır. Dersler haftada 20 ve 36 saati kapsayan çalışmalar sürdürmeyi amaçlıyor. Okulun şartları içerisinde modern ve tam donanımlı sınıflar, kütüphane, öğrenci salonu, ücretsiz Wİ-Fİ, bilgisayar odası, kişisel çalışma alanı, soayal etkinlik ve aktivite programları, 7/24 danışmanlık hizmeti.

Swan İrlanda dil okulu fiyatı, 130 eurodan başlıyor!

Geleneksel olmasının yanı sıra tarihi dokusunda yaptığı modern dokunuşlar ile yaşam kalitesini en üst seviyeye taşıyan İrlanda'da, ders dışındaki zamanlarınızda katılabileceğiniz pek çok etkinlik ve faaliyet bulunuyor. Kolayca sosyalleşebileceğiniz ve kendinize birçok katkıda bulunabileceğiniz keyifli bir eğitim dönemi Dublin Swan dil okullarında sizi bekliyor. İrlanda'yı York Education ile keşfetmeye hazır mısınız ?

Swan Dublin İrlanda Dil Okulu Özellikleri

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : SWAN
  • Seviye
   : Swan dil okulu bünyesinde sunduğu seçkin programlar kapsamında; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık ve Birebir dil eğitim çalışmaları yer alır. Dersler haftada 20 ve 36 saati kapsayan çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Swan bünyesinde, okulun referans olduğu hotel ve apartlarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Modern ve tam donanımlı sınıflar, kütüphane, öğrenci salonu, ücretsiz Wİ-Fİ, bilgisayar odası, kişisel çalışma alanı, soayal etkinlik ve aktivite programları, 7/24 danışmanlık hizmeti
  • Fiyat
   : İrlanda- Work and Study 4050€

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar