York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Studio Cambridge Sir William Klasik-Yoğun

Studio Cambridge Sir William Klasik-Yoğun

Studio Cambridge Sir William Klasik-Yoğun

Studio Cambridge Sir William Yaz Okulu Nasıldır?   Studio Cambridge Sir William yaz okulu nerde bulunur? Program hangi yaş çocuklar için uygundur okulun sunduğu konaklama şartları nasıldır? Program hangi tarihlerde uygulanır? Studio Cambridge Sir William okulundaki güvenlik nasıldır? Studio Cambridge Sir William yaz okulunda verilen ders programı nasıldır aktiviteler mevcutmudur? Studio Cambridge Sir William yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. İngiltere'nin en deney...

Studio Cambridge Sir William Yaz Okulu Nasıldır?

 

Studio Cambridge Sir William yaz okulu nerde bulunur? Program hangi yaş çocuklar için uygundur okulun sunduğu konaklama şartları nasıldır? Program hangi tarihlerde uygulanır? Studio Cambridge Sir William okulundaki güvenlik nasıldır? Studio Cambridge Sir William yaz okulunda verilen ders programı nasıldır aktiviteler mevcutmudur? Studio Cambridge Sir William yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

İngiltere'nin en deneyimli yaz kampı düzenleyen kuruluşlarından biri olan Studio Cambridge bünyesinde yer alan Sir William yaz okulu Londra'ya 20 dakikalık mesafede bulunan Richmond' ta yapılmaktadır. 1843 yılında kolej olarak inşaa edilen Richmond The American İnternational University günümüzde üniversite olarak hizmet vermektedir. İngiltere yaz okulu Studio Cambridge yaz okulunda öğrencilere 2 farklı program sunulmaktadır. Bunlar klasik yaz kampı ve yoğun dil kamplarıdır. Klasik yaz kampı kampsamında öğrencilere haftalık 15 saat İngilizce dersi verilirken yoğun dil kampına katılan öğrenciler haftalık 21 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde gerçekleşen tüm etkinlik ve aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimi ve dil eğitimini desteklemek açısından özel olarak tasarlanmıştır. Studio Cambridge Sir William yaz okulunda öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin bulunduğu Richmond The American İnternational Universitesi'nin kampüsündeki öğrenci yurdunda tek ve çift kişilik odalarda misafir edilirler.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Studio Cambridge Sir William kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 1 Hafta £ 1,223
   1 - 2 Hafta £ 978
   1 - 3 Hafta £ 885
   1 - 4 Hafta £ 827
   1 - 5 Hafta £ 791
   1 - 6 Hafta £ 768
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   6 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   14 - 17
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Studio Cambridge
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.Klasik yaz kampı seçeneği Haftalık İngilizce dersi 15 saat. Yoğun dil kampı seçeneğinde Haftalık İngilizce dersi 21 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Studio Cambridge Sir William bünyesinde bulunan kendi öğrenci yurdunda gerçekleşir. (Tek/Çift Kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Londra, Hyde Park & Harrods, West End, Thorpe Park, Londra tekne gezisi, British Museum, Oxford, Madame Tusasuds, Warwick Castle, Cambridge ve Windsor eğitici ve kültürel geziler. Programa katılan öğrenciler bilmece geceleri, film geceleri, karaoke, oyun geceleri, James Bond geceleri ve daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, havaalanı transferleri, sigorta, bilgisayar odaları, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 21 Haziran - 2 Ağustos arası minimum katlım süresi 2 hafta olma şartı 6 Haftalık eğitim verilmektedir. 2 Hafta 2050 £,3 Hafta 2700 £, 4 Hafta 3070 £, 5 Hafta 3420 £, 6 Hafta 3770 £
 • Program Sonucu

  Studio Cambridge Sir William Yoğun Dil Kampı Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar