York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Studio Cambridge Sir Richard Klasik

Studio Cambridge Sir Richard Klasik

Studio Cambridge Sir Richard Klasik

Studio Cambridge Sir Richard Yaz Okulu Nasıldır?   Studio Cambridge Sir Richard programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Studio Cambridge Sir Richard yaz okulu güvenliği nasıldır? Studio Cambridge Sir Richard yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Studio Cambridge Sir Richard yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   Deneyimli bir eğitim geçmişine sahip...

Studio Cambridge Sir Richard Yaz Okulu Nasıldır?

 

Studio Cambridge Sir Richard programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Studio Cambridge Sir Richard yaz okulu güvenliği nasıldır? Studio Cambridge Sir Richard yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Studio Cambridge Sir Richard yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

Deneyimli bir eğitim geçmişine sahip olan Studio Cambridge bünyesinde yer alan Sir Richard yaz okulu Reading'e 3 km uzaklıktadır. 1890 senesinde inşaa edilen ve 24 hektarlık bir parkın içerisinde bulunan okul içten ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, tenis kortları ve futbol sahaları ile birçok yabancı öğrencinin gözde yaz kamplarından biri olmuştur. Deneyimli öğretmenler eşliğinde maksimum 16 kişiden oluşan modern dersliklerde öğrenciler haftada 15 saat İngilizce dersi alırlar. Okulda, program boyunca düzenlenen etkinlik ve aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimi ve dil eğitimini desteklemek açısından özel olarak tasarlanmıştır. İngiltere yaz okulu Sir Richard' ta öğrencilere 2 ayrı aktivite seçeneği sunulur. Bunlardan biri Dans aktivitesidir. Öğrenciler dans hocaları gözetiminde modern dans, jazz ve diğer dans tarzlarını öğrenirler. Haftasonları düzenlenen özel kamp etkinliklerinde öğrenmiş oldukları dansları sergileme imkanı bulurlar. Öğrencilere sunulan diğer aktivite seçeneği ise Karışık aktivitelerden oluşan programdır. İngiltere yaz okulu Sir Richard 'ta öğrenciler 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu tek veya çift kişilik konforlu yurt odalarında misafir edilir. Ayrıca yurtlarda öğrencilerin kalışları boyunca karşılaşabilecekleri her türlü acil ihtiyacı gidermek için bir rehber öğretmen bulunur.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Studio Cambridge Sir Richard kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Studio Cambridge Sir Richard
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Bu program Studio Cambridge Sir Richard bünyesinde bulunan kendi öğrenci yurdunda gerçekleşir. (Tek/Çift Kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Londra, Big Ben, Chessington eğlence parkı, Warwick kalesi, British Museum, Brighton, Windsor, Madame Tussauds müzesi ve Oxford'a eğitici ve kültürel geziler.Program boyunca öğrenciler için düzenlenen spor, sanat ve kültürel aktiviteler bulunur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri, tenis kortları, kapalı yüzme havuzu, futbol sahaları
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 05 Temmuz- 9 Ağustos arası minimum 2 hafta eğitim şartı ile. 2 Hafta 2050 £, 3 Hafta 2700 £, 4 Hafta 3070 £, 5 Hafta 3420 £
 • Program Sonucu

  Studio Cambridge Sir Richard Yaz Okulu Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

   

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar