York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Studio Cambridge Sir Michael Klasik-Yoğun

Studio Cambridge Sir Michael Klasik-Yoğun

Studio Cambridge Sir Michael Klasik-Yoğun

Studio Cambridge Sir Michael Yaz Okulu Nasıldır?   Studio Cambridge Sir Michael programı hangi merkezde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Studio Cambridge Sir Michael yaz okulu çocuklarınız için güvenlimidir? Studio Cambridge Sir Michael yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Studio Cambridge Sir Michael yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   64 Yıllık eğitim ge...

Studio Cambridge Sir Michael Yaz Okulu Nasıldır?

 

Studio Cambridge Sir Michael programı hangi merkezde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Studio Cambridge Sir Michael yaz okulu çocuklarınız için güvenlimidir? Studio Cambridge Sir Michael yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Studio Cambridge Sir Michael yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

64 Yıllık eğitim geçmişi ve Cambridge 'teki en eski dil okulu olma özelliğini taşıyan Studio Cambridge bünyesinde yer alan Sir Michael yaz okulu Cambridge'e 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunur. Her yıl binlerce yabancı öğrenciye ev sahipliği yapan Sir Michael yaz okulunda öğrenciler eşsiz bir görsel güzelliği olan ve ertafı geniş yeşil alanlarla kaplı bulunan Victoria tarzı bir binada eğitim görürler. İngiltere yaz okulu Sir Michael'da öğrenciler deneyimli öğretmenler eşliğinde haftada 15 saat İngilizce dersi alırlar. Sınıflar maksimum 16 kişiden oluşur. Program dahilinde özel olarak hazırlanmış öğrencilerin dil eğitimini destekleyici birçok aktivite ve etkinlik yer alır. İngiltere yaz okulu Sir Michael'da öğrenciler 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu tek veya çift kişilik konforlu yurt odalarında misafir edilir. Ayrıca yurtlarda öğrencilerin kalışları boyunca karşılaşabilecekleri her türlü acil ihtiyacı gidermek için bir rehber öğretmen bulunur.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Studio Cambridge Sir Michael kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere Yaz Okulu Studio Cambridge Sir Michael yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Studio Cambridge
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Aile yanı veya yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Londra, Leeds Kalesi, Oxford, Warwick Kalesi ve Windsor'a kültürel ve eğitici gezi düzenlenmektedir. Program boyunca öğrenciler için düzenlenen spor, sanat ve kültürel aktiviteler bulunur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 28 Haziran-23 Ağustos tarihleri arasında minimum 2 hafta katılım şartı bulunan merkezde 8 haftaya kadar eğitim almak mümkündür. 2 Hafta 2050 £, 3 Hafta 2700 £, 4 Hafta 3420 £, 5 Hafta 4150 £, 6 Hafta 4980 £, 7 Hfata 5810 £, 8 Hafta 6640 £
 • Program Sonucu

  Studio Cambridge Sir Michael Yaz Okulu Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar