York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Studio Cambridge Sir Laurence Yoğun

Studio Cambridge Sir Laurence Yoğun

Studio Cambridge Sir Laurence Yoğun

Studio Cambridge Sir Laurence Yaz Okulu Nasıldır?   Studio Cambridge Sir Laurence programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Studio Cambridge Sir Laurence yaz okulu güvenliği nasıldır? Studio Cambridge Sir Laurence yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Studio Cambridge Sir Laurence yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. Studio Cambridge'in bünyesinde yer...

Studio Cambridge Sir Laurence Yaz Okulu Nasıldır?

 

Studio Cambridge Sir Laurence programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Studio Cambridge Sir Laurence yaz okulu güvenliği nasıldır? Studio Cambridge Sir Laurence yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Studio Cambridge Sir Laurence yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Studio Cambridge'in bünyesinde yer almakta olan Sir Laurence yaz okulu Cambridge Üniversitesi 'nin sahip olduğu 31 kolejden biri olan Lucy Cavendish College 'nin modern binasında gerçekleşir. Cambridge şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan yaz kampında öğrencilerin keyifli ve rahat bir ortamda yaz tatillerini geçirebilmeleri için herşey özel olarak tasarlanmıştır. Studio Cambridge Sir Laurence yaz okulunda program boyunca öğrenciler haftada 21 saat yoğun İngilizce dersi görürler. Okulda program boyunca düzenlenen etkinlik ve aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimi ve dil eğitimini desteklemek açısından özel olarak tasarlanmıştır. Sir Laurence yoğun İngilizce yaz kampının en popüler ve dikkat çeken aktivitelerinden biri olan Üniversite keşif gezileri boyunca, öğrenciler Cambridge Üniversitesinde öğrenci olmanın nasıl bir duygu olduğunu, orda bulunarak ve üniversitenin kendi öğrencileri ile iletişim kurarak yaşama imkanı bulurlar. İngiltere yaz okulu Sir Laurence 'ta öğrenciler 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu tek veya çift kişilik konforlu yurt odalarında misafir edilir. Ayrıca yurtlarda öğrencilerin kalışları boyunca karşılaşabilecekleri her türlü acil ihtiyacı gidermek için bir rehber öğretmen bulunur.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Studio Cambridge Sir Laurence kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Studio Cambridge
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Bu program Studio Cambridge Sir Laurence bünyesinde bulunan kendi öğrenci yurdunda gerçekleşir. (Tek/Çift Kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Windsor Kalesi, Londra, Oxford ve Warwick Kalesi'ne eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri, emanet dolapları, yüzme havuzu, modern ve tam donanımlı lüks derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 28 Haziran - 9 Ağustos arası minimum katlım süresi 2 hafta olma şartı bulunmaktadır. 2 Hafta 2370 £, 3 Hafta 3070 £, 4 Hafta 3870 £, 5 Hafta 4530 £, 6 Hafta 5300 £
 • Program Sonucu

  Studio Cambridge Sir Laurence Yoğun Dil Kampı Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar