York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Studio Cambridge Sir Henry Klasik

Studio Cambridge Sir Henry Klasik

Studio Cambridge Sir Henry Klasik

İngiltere yaz okulu programlarından bilindik bir okul programı olan Studio Cambridge Sir Henry, Cambridge bölgesinde yer alan ve çocuklarınıza standart kategoride İngiltere yaz okulu programı sunan bir eğitim anlayışına sahip. İngiltere’de yurtdışı eğitim dendiğinde akla ilk gelen bölgelerden biri olan Cambridge’deki bu yaz okulu programı, haftalık 15 saatlik her seviyeye yönelik İngilizce dil kursu verebiliyor.  Bununla birlikte,  Studio Cambrifge’in Sir Henry İngiltere yaz okulu programları iç...

İngiltere yaz okulu programlarından bilindik bir okul programı olan Studio Cambridge Sir Henry, Cambridge bölgesinde yer alan ve çocuklarınıza standart kategoride İngiltere yaz okulu programı sunan bir eğitim anlayışına sahip. İngiltere’de yurtdışı eğitim dendiğinde akla ilk gelen bölgelerden biri olan Cambridge’deki bu yaz okulu programı, haftalık 15 saatlik her seviyeye yönelik İngilizce dil kursu verebiliyor.  Bununla birlikte,  Studio Cambrifge’in Sir Henry İngiltere yaz okulu programları içerisinde her İngilizce dil seviyesine sahip olan çocuklar, istedikleri seviyeden İngilizce yaz okulları programlarına katılım sağlayabiliyorlar.

Studio Cambridge İngiltere Yaz Okulu Programlarında Hangi Eğitimler Veriliyor?

Studio Cambridge okul grubu bünyesinde yer alan İngiltere yaz okulu programı,  okul grubunun kampüsunun yer aldığı Cambridge'e 45 km mesafede bulunan sakin bir İngiliz kasabası olan Bishop's Stortford' ta gerçekleştiriliyor. Bu İngiltere yaz okulu programı, 1850 yılında öğretmen yetiştirmek amacıyla kurulan Hockerill Anglo-European College günümüzde yatılı okul olarak yabancı ve yerli öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor. Çocuklara yönelik verdiği müzik ve İngilizce dil eğitimi ile İngiltere yaz okulları arasında en başarılı okulları arasında yerini aldı. İngiltere yaz okulu Sir Henry'de öğrenciler deneyimli öğretmenler gözetiminde haftalık 15 saat İngilizce dersi görürler. Program dahilinde özel olarak hazırlanmış öğrencilerin dil eğitimini destekleyici birçok aktivite ve etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinlikler, çocukların İngiltere yaz okulu performanslarını artırmakla birlikte yurtdışında eğitim ile kültürel eğitimleri de harmanlıyor.

 Öğrenciler misafir edildikleri süre içerisinde okulun sanat atölyeleri, spor salonları, kapalı basketbol sahası, konser salonu ve daha birçok tesisten yararlanma fırsatı bulurlar. İngiltere yaz okulu Sir Henry yaz programı boyunca öğrenciler okulun 24 saat güvenliği bulunan öğrenci yurdunda tek ve çift kişilik odalarda misafir edilirler.Sir Henry İngiltere yaz okulunun gezi ve aktivite içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Studio Cambridge Sir Henry kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere Yaz Okulu Studio Cambridge Sir Henry yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Studio Cambridge
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Studio Cambridge Sir Henry bünyesinde bulunan kendi öğrenci yurdunda gerçekleşir. (Tek/Çift Kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Londra, Cambridge, Chessington World of Adventures, Cadbury World, Brighton, Warwick Castle ve Oxford'a eğitici ve kültürel geziler.Programa katılan öğrenciler aynı zamanda Harry Potter temalı aktiviteler, film geceleri, bilmece geceleri, çeşitli yarışmalar, yetenek şovları ve daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, havaalanı transferleri, sigorta, basketbol sahası, tam donanımlı spor salonları, sanat atölyeleri.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 5 Temmuz- 02 Ağustos arası minimum 2 hafta eğitim şartı bulunmaktadır. 2 Hafta 2050 £, 3 Hafta 2700 £, 4 Hafta 3070 £
 • Program Sonucu

  Studio Cambridge Sir Henry Yaz Kampının Avantajları Nelerdir ?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar